Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Introvertált emberek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált emberek hogyan éltétek túl az esküvőt? Hogyan érdemes megszervezni egy lagzit hogy introvertáltként azért legyen benne nekem is egy kis öröm?

Figyelt kérdés
párom is introvertált, én is az vagyok. utáljuk a felhajtást, idegbajt kapok ha ki kell állni mások elé stb... (de bulizni amúgy szeretünk, csak a szereplést utáljuk)
2019. márc. 31. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Bementek ketten, összeházasodtok. Aztán meg összehívtok pár embert akit szerettek bulizni. Ha mindketten utáljátok a felhajtást akkor nem kell csinálni, ennyire egyszerű. Megházasodtok két tanúval aztán buliztok egyet pár baráttal. Sehol nincs megírva, hogy az esküvőnek 200 fős, habos-babos, 5 napig tartó rendezvénynek kell lennie. Ha nem szeretitek az ilyet akkor simán csak hagyjátok a francba és ne legyen felhajtás.
2019. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez volt az eredeti terv, h 2-en 2 tanúval, vagy külföldön, de nem játszik sajnos. a család akarata végül győzött... és akkor már hívunk barátokat is. igazából nincs is azzal bajom, h eszünk, iszunk, táncolunk a barátainkkal, rokonainkkal. nekem/nekünk inkább azzal a rengeteg hülye szokással van bajunk, amivel az esküvők úgy 90%-a telik...
2019. márc. 31. 22:18
 3/15 Derwer ***** válasza:
90%

Az esküvők ma már tényleg olyanok, amilyet TI szeretnétek.

Lehet vőféj vagy ceremóniamester, lehet menyasszony tánc de ki is lehet hagyni, lehet nyitó tánc de azt is ki lehet hagyni és így tovább.


Én a házasságot akartam, az esküvőt nem igazán, én is introvertált vagyok amúgy. De végül én is jól éreztem magamat.


30F

2019. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy màr a csalàd döntsön a TI esküvőtökről!!! :)


Amit én tennék a helyetekben, csak a szűk családi kört és a barátokat hívnàm meg. Csak azokat akik szàmítanak. Sokkal jobban tudtok feloldódni szerintem elöttük.

2019. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Na ezt a mentalitást soha nem értettem... Mi köze van a családnak a házasságotokhoz? Miért nem lehet nekik megmondani, hogy nem lesz nagy esküvő és kész? Ti házasodtok vagy a család? Miért kell nekik a saját károtokra beleszólást engedni? Ne hagyjátok már, hogy ők döntsenek, ez nonszensz.
2019. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindketten introvertáltak vagyunk. kb. 20 fős polgári esküvőnk volt, volt is sértődés, de aki ismer(t) minket, tudta hogy nem zajos lagzit akarunk .
2019. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha zavarnak ezek a szokások, nem kell őket csinálni. A menyasszony rablás, menyasszonytánc, mulatósra kacsázás és a többi játék opcionális. Lehet úgy is nagy lagzit rendezni, hogy ne végig ti legyetek a figyelem középpontjában. Ha a vendégek szeretnek ilyeneket játszani, akkor játszhatják ők, hiszen ez már úgyis arról fog szólni, hogy ők jól érezzék magukat. Kitalálhattok olyan programokat, amikben ti a háttérbe tudtok húzódni egy kicsit.


Vagy csak simán elhagyjátok ezeket a szokásokat. A ceremónia után lehet vacsora, koccintás és néhány óra tánc, és kész. Vagy tarthattok rendhagyó esküvőt (pl terem bérlés helyett sütögetés a szabadban), ahol nincs egész éjszakás buli.

Ha a család nagyon akarja, akkor sem muszáj pontosan úgy csinálni mindent, ahogy ők tervezik. Lehet kompromisszumot kötni. Pl. meghívjátok az unokatestvéreket, de nem lesz menyasszonytánc. Úgy csináld, ahogy nektek jó.

2019. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ezt én se értettem sose, hogy a család miért szól bele , de egy ismerősöm mikor elmesélte a lánya esküvőszervezését , hát ott lestem....azzal indult, hogy a leendő nászasszonya leszögezte, hogy csakis a lányos házban , vidéken lehet a lagzi, másod, harmadunokatestvéreket is hívnak , ez nem vita tárgya., ez a fiatalok nagy napja, illik nagyon megünnepelni. ....

Végűl ők vagy 100 embert “ hívtak”, ismerősömék olyan 50-et , de már azt is nyomásra . Hitelt kellett felvenniük hogy ekkora vendégsereget ellássanak.

( a poén, de nem akarok rosszmájú lenni, de 5 év múlva elváltak, de a hitelt még mindig fizetni kell ...)

2019. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért győz bárki más akarata a Ti esküvőtökön, de ha ennyire megalkuvó típusok vagytok, akkor viseljétek a következményeket. Mi is ilyenek vagyunk, nem szeretjük a felhajtást, pont ezért a polgári és templomi után egy szűk körű vacsora lesz tartva, lesz torta, halk zene, de ennyi, semmi flanc, meg galamb reptetés, meg dj, tehát nem lesz lagzi. Mondjuk mi esélyt sem adtunk azoknak, akik bele akartak szólni, vicc az egész. A mi esküvőnk, akinek nem tetszik valami, nem jön el... :D Próbáltak harmad rangú rokonok, akiket tízen éve nem láttunk beleugatni, hogy ezt így kéne, úgy kéne, de marha gyorsan a képükbe röhögtünk, hogy, aha, tényleg?? Ki is vagy te, nem emlékszem, mintha 15 éve egy karácsonyi összejövetelen köszöntép volna, nem? Le is álltak.
2019. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és azt még hozzá fűzném, hogy ne érdekeljenek a szokások... Például nekem is lesz menyecske ruhám, mert szeretnék... És? 8-kor felvágjuk a tortát, átöltözök, 11-kor mindenki megy haza. Nem lesz menyasszony tánc, nem lesz kikérő, nem lesz apa-lánya tánc, főleg, hogy el sem jön, nem lesz vőfély és még sorolhatnám a szokásokat, amiket vagy betartasz, vagy nem. És ismétlem, akinek ez nem tetszik, tehet egy szívességet. :)
2019. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!