Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kötelező gratulálni az ifju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező gratulálni az ifju parnak?

Figyelt kérdés

A menyasszonnyal nagyon nem csipjük egymást, csak azért vagyok meghivva, mert a férje a párom egyik régi barátja.

Annyira utálom én is, ő is engem, nem akarok odamenni gratulálni puszival meg minden. Kötelező? Egyáltalán mikor van ez a "rész"? Rég voltam mar esküvőn. Meg gondolom ahol 200 ember van meghívva, ott sem megy oda mind a 200 gratulálni nem? Az lenne vagy 1 ora puszizkodás


2019. ápr. 14. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk templomból kifelé menet a templom bejáratánál álldogált a pár, amikor kicsődül a násznép ott gratulálunk.

Máshol hogy szokás nem tudom. ..

Én ezt úgy kerülném el, hogy a templom egyik oldalsó kijáratánál távoznék!

És amúgy tényleg egy óra szokott lenni, utána csokordobas anyámkinja! Eskuvokon minden sokáig tart, mert rá van szánva a nap.

2019. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

A világon semmi sem kötelező. Se enni, se inni, se levegőt venni. Csak ha nem teszed meg, akkor következményei lehetnek.


Itt mi a legrosszabb, ami történhet? Továbbra is rossz lesz a viszonyotok. Érdekel ez téged? Kétlem. Tehát nem, nem kell gratulálnod.


A vőlegénynek külön gratulálhatsz azért.

2019. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmenned. De elmenni és nem gratulálni az hatalmas parasztság.
2019. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

tudod miért szoktak civil ruhás rendőrök állni az esküvőkön?


elviszik azokat, akik nem puszilkodnak

2019. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire vészes a helyzet, akkor a helyedben nem mennék el. Majd a párod "képvisel" téged is, és majd gratulál mindkettőtök nevében.
2019. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, minek mész el, ha annyira gyűlölitek egymást, hogy arra is képtelen lennél, hogy gratulálj neki. Nem, az nem indok, hogy "párom szeretné". Ahol ilyen fokú utálat van két ember között, igazán megtehetnéd, hogy legalább élete legszebb napján nem veszel részt. Millió és egy kifogásod lenne, hogy le tudd mondani, amivel jelen felállás szerint nem is lenne semmi probléma. De ez a hiszti, vagy ha mondjuk képes lennél a párodat elrángatni a barátja elől, nehogy neked is gratulálni kellene, ultra gáz.
2019. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, de illik, és mindenki bunkónak nézne - teljesen jogosan - ha nem gratulálnál. Nem a menyasszonyt minősítené a dolog, hanem téged, még akkor is, ha ő volt szemét veled.

Egyébként hasonló szituációban vagyunk, csak nekem családon belül: a barátom testvére házasodik, és gyűlölöm azt a nőt akit elvesz. Mivel utálom a csajt, és nem tudnék egy ilyen emberrel kötött házassághoz tiszta szívvel, őszintén gratulálni, nem fogok elmenni, hiába hívtak meg. Neked is ezt tanácsolom. Az én párom megérti, pedig a testvéréről van szó. Ha a tiéd kiakadna, hogy nem kíséred el, ott az ő készülékében van a hiba.

2019. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod írni, hogy alakult végül nálatok? Hasonló helyzetben vagyok én is.
2019. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Odamentem, nem haltam bele végülis 2 pusziba. Ő is normális volt most...:D
2019. máj. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!