Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak csalad es baratokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak csalad es baratokat hivunk meg 20 fo akkor is tudunk szep eskuvot szervezni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A minőség nem a mennyiség függvénye.Ha az a 20 ember tényleg szeret titeket és örül nektek, akkor ugyan miért ne lehetne szép az esküvő?


Én többször tapasztaltam azt, hogy nagy esküvő és a rokonok akik ott jópofiznak utána 2 hétig azon csámcsognak, hogy ez nem volt jó, az nem volt jó.Akiben ez maradt meg az nem szeretem engem.

2019. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy. Minimum 21 fő kell a boldog lakodalomhoz.
2019. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Mi tizennyolcan voltunk (szülők, nagyik, tesók, tesók párjai, nagynénik, nagybácsik és pár barát). Szép volt, meghitt, kis elegáns.
2019. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem. Mi is ilyet tervezünk. :)
2019. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mi 30-an leszünk.
2019. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha normális mindkét család és nincs semmi ellenszenv akkor igen.


Nekünk 30an voltunk. Kb semmi szép emlékem arról a napról. Amit első sorban írtam amiatt. Szerintem az a legfontosabb. Ha az szar, úgy szar is lesz.

2019. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi 10 fővel tartottuk. Megható volt, meghitt, gyakorlatilag mindenki végig bőgött. Szép volt és tökéletes. Nem csinálnám másképp. Ahogy előttem is írták, ha sok embert hívsz meg, akkor azon csámcsognak, hogy nekik éppen mi nem tetszett. Kisebb esküvőnél megvan az az előny, hogy az a nap tényleg rólatok tud szólni.
2019. ápr. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A másik dolog pedig ami még eszembe jutott:


Az esküvők társadalmi elvárásokból adódó átalakulásuk miatt gyakorlatilag elvesztették a lényegi jelentéstartalmukat, vagyis a rituális jellegüket.Ugyanis az esküvő eredetileg egy rituálé, egy szer-tartás ami arról szól, hogy két ember összeköti a sorsát, ez a valódi célja.Helyette jól nézze meg mindenki, hogy a többségi társadalomban mit tartanak róla, mivé alakult ez át.

2019. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ízlés és a stílus nem annak a függvénye, hányan vesznek részt az esküvőn.
2019. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!