Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Karikagyűrű tetoválást mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrű tetoválást mikor célszerű csináltatni, esküvő előtt, vagy utána?

Figyelt kérdés
Két tanús esküvő lesz csak valószínűleg, de nem tudom mikor jobb megcsináltatni, ha tetoválás lesz tényleg, mert még az se biztos. 5 hónap múlva lesz az esküvő.
2019. máj. 12. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Jóóóó, valszeg az első senkinek nem kellett soha és egy kicsit megkeseredett. Van ilyen. :D


Egyébként szerintem nincs olyan, hogy mikor kell. Én utána csináltatnám ha olyat szeretnék. Bár nekem a hagyományos gyűrűs megoldás jobban bejött. :)

2019. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az lenne szép, ha előre meg lenne csináltatva a tetoválás, és a gyűrűhúzás helyett lehetne valami leleplezés-szerű részt csinálni (pl. lehúzni az addig viselt kesztyűt és megmutatni a násznépnek az előbukkanó tetoválást).
2019. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz násznép, csak maguknak akarják.

Én utána csinálnám meg. A ceremóniára valamilyen egyszerű gyűrűt szereznék (illúzió romboló ötlet AliExpressről 1 dolcsiért rozsdamentes acél, jól néz ki és strapabíró, kb a szertartás idejére pont elég)

Utána pedig akár a két tanút kézenfogva esküvői ruhában irány a tetováló szalon. Utána pedig a vacsi.

2019. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!