Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ott lett volna a helyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott lett volna a helyem a barátnőm leánykikérésén?

Figyelt kérdés

Pár hete volt a barátnőm esküvője. Fel is hívott előtte egy héttel, h akarok e menni a lánykérésre....én mondtam, h persze szívesen megyek.....ekkor: szívesen látna DE a szüleit nem akarja még több emberrel terhelni. Kérdezte h nem e baj? Én mondtam, h nem, ez úgyis inkább családi esemény és vagyunk olyan viszonyban h ezt megértsem......

Ok, köszönte szépen és találkozunk az esküvőn.

Mikor kijöttek a képek akkor derült ki, h nem csak a család volt ott, hanem pl fősulis barátnője segített neki öltözni.....kicsit rosszul érintett, mert mi ezer éve ismerjük egymást jóban rosszban és nem hiszem h akkora gond lett volna ha még a 3 régi barátnőjét, köztük engem is meghív.

Tény, h mondtam, h nem gond, de akkor még azt hittem, h csak család lesz.....


2010. júl. 8. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna ott lenned. Ő mondta, hogy nem szeretné megterhelni a családját, te csak teljesítetted kérését.


Amúgy megértem, hogy rosszul esett, egyik barátnőm, aki egy éve még szobatársnőm volt nemrég eljegyzést tartott... A többieket, akikkel jól egyezett meghívta, engem valahogy "kifelejtett" :(

2010. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem igazi "jóban-rosszban" kapcsolat ez. Egyébként ezen nem kell gondolkodni,ez van, kész.
2010. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, idáig valahogy azt hittem h benne vagyok a best körben, de ezek szerint nem........

akkor is furin éreztem magam, mikor megkérdte, h szeretnék e menni, utána meg rögtön, h inkább ne....

sok mindent átéltünk együtt és most ezt elfelejtette....

2010. júl. 8. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Kismillió oka lehet, hogy valaki mást mégis meghívott. Ezen ne bukjon a barátságotok. Lehet, hogy tényleg gond van vele, de az is, hogy csak rosszul jött ki a lépés, és őt is zavarja.
2010. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az esküvői meghívásba a kikérés (már ha van) beletartozik, nem olyan nagy teher, az üdítők és sütik úgy is ki vannak rakva... Igen illet volna téged is meghívnia oda, ezek szerint mégsem vagytok olyan jóba Ő szerinte.
2010. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát furin volt megoldva, volt aki meg volt hívva a kikérésre, volt aki csak a házasságkötő terembe és volt aki a vacsorára is.....szerintem egyébként nem gondolt ebbe bele, h ezzel esetleg megbánthat, nem bukik a barátságunk, csak hát kicsit rossz volt....mivel mi mindig számolunk velük, ha valami buli van.stb....ideáig ugye arra volt fogva h a szüleinél laknak és azért nem tartják a szülinapokat, de most h lett volna lehetőség "viszonozni" nem tették....:(

köszönöm a válaszokat

2010. júl. 9. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább abból az irányból közelíteném meg a dolgot, hogy Ti vagytok olyan jó barátnők, hogy erre is meg mert kérni, a többi "barátnőnek" meg nem mert szólni, vagy ha említette is, egyszerűen nem vették a lapot, és úgy döntöttek, hogy akkor is elmennek és figyelmen kívül hagyták a kérést.

Ezzel valószínűleg nem megbántani akart, bár tényleg rosszul álltak a dologhoz, hiszen pár ember ide vagy oda tényleg nem számít.

Mindenesetre értékeld az őszinteségét, de ha Téged ennyire bánt, akkor viszonozd azzal, hogy tisztázod a dolgot. Így sikerül megbeszélnetek a problémát, és kiderülhet, hogy csak félreértés volt.

2010. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, valahol ez is lehet megoldás...:)....
2010. júl. 11. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!