Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre hívott a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre hívott a barátnőm és 10 éves koromban voltam utoljára nem igazán tudom hogy megy ez. Mit illik vinni esetleg fizetni vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat, 3 hónapja járunk és a vőlegény csak távolabbi rokona, és az ő családjából szinte csak mi megyünk mivel ezzel párhuzamosan egy másik esküvő is lesz náluk amire a szülei, nagyszülei mennek.
2011. aug. 16. 11:44
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a barátnődet, hogy ő mit gondol a dologról. Elvégre az ő rokonairól van szó, úgyhogy ebben a kérdésben csak tőle tudhatod meg a választ, mivel ezt család és szokások terén elég eltérő tud lenni - például nem mindegy, hogy mekkora szabású az esküvő, csak az esküvőre vagy a lagzira is mentek (nyilván utóbbi esetben azért illik valami komolyabbat adni, mert akkor költséges is van veled a vendéglátóknak), meg pl vidéken vagy városban egész más szokások vannak sokszor. Van például nászajándék lista? Mostanában már elég jellemző - és akkor arról lehet választani, de van aki jobban szereti pénz formájában kapni, hogy aztán arra költhesse, amire szeretné. De mindezt csak az érintettektől tudhatod meg, általánosan erre nem lehet egy sztenderd választ adni, mert rendkívül sok tényező függvénye.
2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze megkérdezem Tőle, csak nem akartam tök hülyén eléállni aztán úgy kijönni a dologból hogy nem kell semmit vinnem, mivel nem tudom hogy mennek ezek a dolgok. Akkor írok pár részletet elég nagy esküvő lesz amennyire látom, vidéken, lagzival együtt, mondta hogy névre szóló helyünk lesz tehát gondolom egész költséges dolog lehet, ajándék listáról nem tudok

ja meg még annyi, hogy külön kocsival illik menni, vagy nem gáz elvitetni magunkat valakivel, ha tőlük nem férünk be sehova szereznék egy fuvart mert férfiasan bevallom ha már ott vagyok megkóstolnék pár italt :D 22/F

2011. aug. 16. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megyünk vidékre esküvőre, ha megkérdezhetem milyen városba/faluba?:)


Nálunk apukám és anyukám sogora ugy szokta h kb 11-12ig isznak utána abbahagyják és vezetnek.

2011. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 27-én megyünk vasvárra, tök vicces lenne ha találkoznánk, és ha ti is erre jöttök:D

Mi a menyasszony rokonai vagyunk(:

2011. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valóban jópofa lenne :D ez is 27én de máshol :)
2011. aug. 18. 01:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább a dátum stimmel:D
2011. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!