Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hajbavalók? Díszek, csattok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajbavalók? Díszek, csattok, virágocskák? Hol tudok venni? Debrecen, Nyírbátor, Nyíregyháza?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretném megkérdezni a szabolcsi menyasszonyokat hogy hol vették a hajbavaló csattjaikat,hajtűiket,díszeiket!Előre is köszi:)
2010. júl. 10. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Csattokat sehol, mert azokat csatoknak hívják.
2010. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én debrececben vettem fehér apró virágocskákat amit hullámcsatra kellett tekerni és ehhez való nyakéket.És ugyan ezt bordóban is ,a Kata szalonban mert onnan volt a ruhám is."Potom" 12 ezer volt,igaz nagyon szépek.Én meg eladnám őket?!
2010. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Debrecen halköz fodrászkellékes...

[link]

120 ft volt egy ilyen nagyon jól nézett ki!

azóta nem tudom mennyibe kerül, vagy pláza ott is van, sőtt nyaklánc+ fülbevaló is!

gratulálok

2010. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Pásti utcai Kreatív bolt-ban (Debrecen) vettem magamnak a fehér, koszorúslánykámnak a rózsaszín rózsákat, amiket hullámcsatra lehet tekerni. A lila menyecskeruhámhoz valót meg lila organza szalagból én magam tekertem, aztán ragasztottam a csatra őket.
2010. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Árkád oldalával szemben a buszmegállónál van egy virág bolt..ugyan ezeket a kis virágokat lehet kapni tízes kiszerelésbe negyed annyi áron mint más üzletbe..
2010. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy olcsón hullámcsattot hozzá bármelyik 100-as vagy eurós boltba tudsz olcsón venni..akár nagyállomás vagy bárhol.
2010. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítségeket:)

Igazából még csak gyűjtögetek az infókat,minden téren,lakodalom esküvő témakörben...szeretném ha összeállna majd egy kép,hogy mi hol mennyi,mit hogyan kell csinálni,szervezni,mire oda jutunk hogy elkezdjük tervezni...beszéltünk róla hogy jövő nyáron milyen jó lenne,de nem hiszem hogy összejön addigra..:( tudjátok,azok a piszkos anyagiak....

de mégegyszer köszönöm:)

2010. júl. 13. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Bátorban a bizsu táskában vannak nagyon szép hajdíszek, hajcsattok (:
2010. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!