Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem az őrületbe akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az őrületbe akar kergetni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már nem szeret csak gyáva beismerni de ő nem költözne el folyamatosan arra célozgat hogy akkor én menjek el. Ráadásul kibeszél a hátam mögött. Mindent amit mondok neki pl. ha bosszant valami elmondom neki és ő elmondja a haverjának majd mikor átjön ezen gunyolódnak. Úgy érzem szándékosan csinálja hogy bosszantson vagy hogy mentálisan tönkre tegyen és elköltözzek a gyerekekkel.
2019. aug. 13. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Elképzelhető.


Hol laktok, kié az ingatlan?

2019. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az számít hogy hol lakunk. Az ingatlan saját.
2019. aug. 13. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, hogy helyileg hol, hanem saját, anyósnál, albérletben...


Te mit szeretnél? Szereted még?

2019. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennék is meg nem is. A ház közös hitellel eladni nem tudjuk. Már annyi mindent feladtam és nekem kéne a gyerekekkel mindent nulláról kezdeni mert arról szó sincs hogy ő menne.
2019. aug. 13. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen, el tudjátok adni és visszafizetni a hitelt aztán maradtok fejenként egy kis pénzzel. Tájékozódj a lehetőségeidről, hova tudnál menni stb.
2019. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress ügyvédet és tájékozódj!

Az nem úgy van, hogy az e az ingatlan, aki benne marad. Aki marad, az fizet a másiknak a használatért. Illetve bíróság is kényszerítheti, hogy eladja.

Egyik kifizeti a másikat. Stb.

Olyan nincs, hogy fele-fele a tulajdon, és elbukod, mert kiköltözöl.

2019. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű mert Csok-ot igenyeltünk. Ezért nem adhatjuk el.
2019. aug. 13. 23:26
 8/9 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Pontosan abba akar kergetni.Neki egyszerű lenne ha eltűnnél.Kibeszél a hátad mögött...Gusztustalan személyiség.Ne hagyd magad kitúrni.Számits rá hogy próbálkozhat mindennemű ellehetetlenitéssel is.Ismerősöm ellen a saját férje és annak anyja szövetkeztek össze.Volt ott is kibeszélés,szabotálás.Menj el innen-szólitotta fel párszor anyósa.A saját 50% tulajdonú házából is kipiszkálnák.Most azzal tették fel a hüvelykszoritót hogy anyósa nem hajlandó vigyázni a kisgyerekre(a saját unokájára)hogy a csaj elveszitse a munkahelyét.Párszor volt is olyan hogy nem tudott bemenni dolgozni emiatt.Ismerem világéletében dolgozott szóval nem lusta vagy ilyesmi.Remélem nálad nem olyan kicsik a gyerekek és talpon tudsz maradni.A házat ő is bukja ha nem vigyáz...
2019. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andi80018 ***** válasza:
Húha, 3 gyerek van? Vagy még csak 2? Tudnál hova költözni egyébként? Mindenképpen kell egy ügyvéd, aki tudja, mit kell lépni az ilyen esetekben. Olyan nincs, hogy te elmész anyaként a gyerekekkel, ő meg elvan a házban, főleg, hogy továbbra is hozzá kell járulnod a törlesztőhöz, mivel házasok vagytok.
2019. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!