Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem akar gyereket, és emiatt kevesebbet szexel a feleségével, nehogy védekezés dacára is becsússzon?

Figyelt kérdés
Ez hogyan hat a kapcsolatotok minőségére?

2019. júl. 9. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nem hallottam még olyat, hogy egy férfi azért nem szexel sokat, mert nem akar gyereket. Ostoba felvetés.

Aki tényleg nem akar, az meg kötesse el magát.

2019. júl. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Haaat, se baratom, se en nem akarunk gyereket, de nem ettol fugg, hogy mennyit szexelunk. Amugy se attol fugg a teherbe eses eselye, hogy milyen gyakran vagyunk egyutt. Rendesen vedekezunk, igy barmikor egyutt lehetunk, amikor kedvunk tamad.
2019. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

Vannak trükkök, hallomásból tudom én is.

Például az asszony akar, a pasi imád szexelni de nem akar, még is belemegy a szexuális játékba úgy, hogy minden nap kiveri, van, hogy többször is.

Ezzel csökkenti az esélyt, hogy a feleség ne legyen terhes. (5 éve működik).

2019. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerinted azért nem lesz terhes az asszony, mert minden nap kiveri? :D
2019. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
3-as, most kiköptem a kávémat a röhögéstől bameg :D
2019. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

Ha szerinted mindegy, hogy 1 ml vagy 5, az az 1-3millió vagy 5 millió felett, azt is tudjuk, hogy 3-5 naponta cserélődik, így ennek a tudatába röhögj csak tovább.

30 felett amúgy is nehezebb teherbe esni, ha pedig szex előtt kivered, több mint 12%-al csökkented a teherbeesés esélyét.

Na most lehet nevetni meg lepontozni :D

Biológiából egyes, ülj le kisfiam.

2019. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát most még jobban szórakozok. :D 12%.Azosztmárigenaz. :D :D :D

Egyébként azért járnak 40-es nők abortuszra, mert annyira csökken a teherbeesés esélye 30 felett.Kórházban dolgozom, szóval szemtanúja vagyok.

Mond, te nem hallottál még arról, hogy rendkívüli esetek is előfordulhatnak a tankönyvtől függetlenül?

Itt egy példa.Az orvosok azt mondják a nőnek, hogy természetes úton sosem lehet gyereke, mert ugye azt tanították neki az egyetemen, hogy az ő esetében ez nem lehetséges.Ennek ellenére a nő mégis terhes lesz pár év után.Ilyet is láttam már nem egyet 26 éves pályafutásom alatt.

Egyébként nő vagyok, nem kisfiú.

2019. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem valami tartály, hogy "cserélődik", de hagyjuk csak rá. Ha ilyen ostoba szegény, hogy azt hiszi, a keverés miatt nem terhes az asszony, akkor legyen csak ebben a hitben :D
2019. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*kiverés
2019. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

Lesarkíthatod ha jólesik, de nem azt írtam, hogy ettől nem lesz terhes.

Pályafutásom alatt olyat is láttam, hogy 86 éves mama lett terhes. Sőtt, 300-ból 1 az előváladéktól, de sajnos vagy sem nem ez a jellemző.

Többségük 1-3 hónap alatt esik teherbe, de majd a felének ennél is tovább tart.

És igen kedves hozzászóló, a hímivarsejtek cserélődnek, elhalnak és újak "születnek" helyette.

Erre írjak azt, hogy okosabb lettél volna...

Tehát még egyszer leírom, hogy a nagy átlag esetében a szex előtti férfiúi maszturbálás nagyon lerontja az esélyét a megtermékemnyítésnek.

És tény, ez nem lehet védekezési forma, mivel lehet pont a kedves olvasó lesz akinek az előváladéka termékenyít meg egy nőt.

2019. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!