Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem nem tisztel 7 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem tisztel 7 éve vagyunk együtt. Vajon miért nem tisztel?

Figyelt kérdés
Sokat vitázzunk, nem tisztel.. Elhord mindenféle k.. Nak, már meg is ütött. Soha nem csaltam meg. De ő túl sokszor hibázott sokszor megbocsájtottam lehet ezért nem tisztel?
2019. aug. 21. 16:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy selejt . Miért nem szakítasz vele ?
2019. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Magadat se tiszteled, ő miért tisztelne?
2019. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon nehéz leírni mi zajlik egy nőben.. Itt 3 gyerek van, ha nincs vita boldogok vagyunk.. De túl hamar bepöccen mindenre és minden vitát rám fog h én kezdem, de én csak az igazamat probálnám neki mondani de rosszabb lesz.. És utána csúnyán beszél lehord mindennek stb..
2019. aug. 21. 16:22
 4/30 A kérdező kommentje:
2 es nem értem mit mondasz ezzel?
2019. aug. 21. 16:23
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert te se tiszteled magad és hagyod, hogy így bánjon veled. Ha lenne önbecsülésed, már rég elváltál volna. Így viszont a gyerekeid életét is tönkreteszed azzal, hogy ezt a párkapcsolati mintát fogod nekik megtanítani. A lányaid ugyanolyan áldozatok lesznek, mint te, a fiaid pedig ugyanolyan állatok, mint a férjed. Gratulálok, hogy a gyávaságod miatt 3 életet fogsz tönkretenni.
2019. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%
Valamivel csak felhúzod?
2019. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. De hogyan tovább? Szeretem de lehet nem úgy már,.. Közös az otthonunk... Ha ő nincs miből tartom a gyerekeimet 1. ovis 1. sulis 1. 2 éves... Nehéz megszabadulni, tudom nem ad boldogságot soha nem vett semmit nekem nem tett semmit a kapcsolatunkért h jobb legyen, én úgy érzem nagyon sok mindent tettem érte.
2019. aug. 21. 16:31
 8/30 A kérdező kommentje:
Az idegesiti ha a problémákat megakarom beszélni ez húzza fel de hát csak megkéne beszélni én odaállok hozzá akkoris ha ő a hibás
2019. aug. 21. 16:33
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Mióta tart ez az állapot.? Miért szültél egy ilyen embernek 3 gyereket?
2019. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok.

Egy kicsit visszaél a helyzetével,hogy te függsz tőle. Ami arcátlanság veled szemben.

Írod, hogy problémákat megbeszélni, s ez húzza fel annyira. Nem ismerlek. De van nem egy ismerősöm, férfi, nő, akik a semmiből is problémát csinálnak. Az engem is idegesít. Ne érts félre, nem téged tartalak hibásnak, csak az is egy nézőpont.

Mondjuk, haza megyek, mint a férjed, s jössz a problémákkal. Ami minden nap más, s nem is probléma.

2019. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!