Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek nem veszi el a kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem veszi el a kedveteket a házasságtól, hogy ennyi, az évek alatt tönkrement kapcsolat van?

Figyelt kérdés
Látok sok ilyet a környezetemben is, aztán itt is amiket olvasni lehet. Szörnyű :D Amikor egy valaha szeretetteljes kapcsolat lesüllyed ilyen katasztrofális szintre, elég lehangoló. És gyakran látni ilyet sajnos.

2019. aug. 28. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

De, főleg a saját házasságaim tapasztalatai.

Kár, hogy az emberiség nem talált még ki magának valami használhatóbb kapcsolódási rendszert...

2019. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Eleve nem volt hozzá kedvem sose.
2019. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2019. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

10 éve boldog házasságban élek.

Én azt nem fogom hagyni, hogy ezt egy gyerek tönkretegye.

2019. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Éppen ezért nem is akarok házasodni. Még jó, hogy nem kötelező.

35F

2019. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
De elvette. Csak az a gáz hogy házas vagyok. 👌🏼
2019. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem, max elvállok.
2019. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Az a helyzet, hogy egy életen át vigyázni valamire piszok nehéz dolog. Akkor is, ha az egy vasgolyó, még azt is el tudod veszíteni. Nemhogy egy kapcsolatot fenntartani, ápolni, dolgozni érte minden nap. Sokan nem képesek erre, ez van.
2019. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem befolyásol mások szar kapcsolata. Tudom, hogy mik azok a dolgok amik miatt nem működik, és tudom, hogy a párommal mit csinálunk másképp ami miatt jól megvagyunk lassan 10 éve. Inkább büszkeséggel tölt el a rengeteg rossz kapcsolat mert tudom, hogy mi valamit nagyon jól csinálunk. De a házasságnak semmi köze ehhez. Az egy papír vagyonközösségről, semmi köze nincs a kapcsolat komolyságához, minőségéhez vagy hosszához. Az elköteleződés nem ettől lesz meg. Az egyik legnagyobb hibája ezeknek a kapcsolatoknak pont az, hogy ezzel próbálják meg bizonygatni egymásnak, hogy mennyire elkötelezettek meg jujj de jó a kapcsolat. És annyira csak arra fókuszálnak, hogy legyen házasság meg gyerek meg ház, hogy éppen magán a kapcsolaton felejtenek el dolgozni emiatt és ezért megy tönkre nagyon hamar.
2019. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Miért, azok a kapcsolatok örökké tartanak, ahol nincs papír? Nem. Akkor nyilván nem a hàzasság intézménye az oka.
2019. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!