Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért félnek a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak a házasságtól, sok évi jól működő kapcsolat után? Min kell ENNYIT gondolkozni?

Figyelt kérdés
Vagy akarja a nőt, vagy nem.
2012. aug. 19. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Ami esetleg még lehet: vagy akar házasodni, vagy nem. Lehet, hogy a nőt akarja, de házasodni nem.
2012. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha volt már nős,akkor azért fél,mert "megégette"már magát.

Ha meg nem,akkor azért,mert fél a kötöttségtől.

2012. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

A kérdés megfordítható: Miért akják a nők, hogy mindenáron, és minnél hamarabb elvegye őket valaki?

Nem jobb ha előtte alaposabban megismerik egy mást?

2012. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
akják =akarják :)
2012. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mennyi időnek gondolod az alapos ismerettséget? 4 év elég alapos?
2012. aug. 19. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:
A választ sajnos én sem tudom. De van egy ugyanilyen barátom. Mi már 6 éve ismerjük egymást, 4 éve élünk együtt. És még mindig gondolkodik, hogy akarja-e vagy sem. Halvány lila fogalmam sincs, hogy mit kell ennyit gondolkodni rajta, de szerintem ő sem. Sajnos ezek ilyenek.
2012. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

"mennyi időnek gondolod az alapos ismerettséget?"


Ez embere vállogatja, van akinek elég van akinek nem.

Szerintem nyugodtan várhatsz még vele.

2012. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez általánosítás. van, aki fél, van, aki nem. a te párod fél és gondolkodik, de nem minden pasi ilyen, ahogy minden nô sem akar férjhez menni. kérdezd meg a párodat, h neki milyen kétségei vannak, úgy kapsz egy képet az ô nézôpontjárol.
2012. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Ezt a félelmet a nők nagyrészt maguknak köszönhetik,ha nem is mindig.

Mielőtt összeköltöznek,akkor kellene tisztázni,hogy ha együtt tudnak élni, szeretik egymást,akkor egy-két éven belül legyen házasság. Nem kell feltétlenül lakodalom is. Ez többnyire csak a nők álma.

Ha erre nemet mond,akkor nem kell vele összeköltözni.

A másik dolog,hogy sok esetben jogos a félelmük.

Ha nem működik a kapcsolat a szeretőt könnyebben ellehet hagyni. De a házasságot felbontani,már nem ilyen egyszerű. Abba tönkre mehet a férfi anyagilag. Főként,ha már gyerek is van. Nagyon sok nő,ha szül,megszűnik feleség lenni. A gyerek lesz az élete egyetlen értelme, a férj csak szexpartner,meg pénzkereső.

A férfiak sok ilyen elvált férfit ismernek,ezért óvatosak.

Ahogy mondani szokás: Az okos más kárán tanul,az ostoba a sajátján.

2012. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

"Ha nem működik a kapcsolat a szeretőt könnyebben ellehet hagyni. De a házasságot felbontani,már nem ilyen egyszerű."


Én ezzel nem értek egyet. Szerintem ez csak kifogás, hogy a házasságot felbontani nem egyszerű. Én eldöntöttem, hogy elválok, bementem a bíróságra, és a következő hónapban már ki is mondták a válást. Persze, az aki mindenem évekig gondolkodik, annak azt is nehéz eldönteni, hogy válik-e vagy sem. Tudni kell dönteni. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

2012. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!