Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nős férfiak miért vonzóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős férfiak miért vonzóak a magányos nőknek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 11:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem megmondta az elején,hogy nős.Őhozzá vonzódom,nem a házasságához.
2019. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak addig vonzó, amíg ki nem derül, hogy nős. Utána kuka.
2019. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Ezt egy nagyon csinos Nőtől halottam....."mert készen van, nem kell vele szenvedni."

Az a férfi aki élt már házasságban alkalmas a párkapcsolatra, és ha nem hetente cserélgeti a partnereit, akkor mondhatni hogy lehet vele számolni. Sokkal egyszerűbb egy kész embert elszeretni mint válogatni a "maradékból". Ezt férfiként írom és nem egy nőtől hallottam amit leírtam. Sőt azt is mondta nekem egy nő, hogy miért legyen azért tekintettel egy másik nőre mert megelőzte és éppen jókor volt jó helyen, attól még a pasi önálló személyiség és szemében szabad préda. Azt is hozzátette, hogy ha a családos a férfi akkor azt lehetőleg nem erőlteti, mert rossz tapasztalatai vannak, de szeretőnek azért még jó lehet.

2019. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Rockarc ***** válasza:
93%

Ez nem feltetlenul helyes logikai sorrend. Nem minden nos ferfi vonzo egy nonek, ahogy az ellenkezoje is igaz, nem minden vonzo ferfi hazas. De legnkabb azert, mert ferfikent vonzoak. Aztan kiderul, hogy hazas, mert az nincs rairva senkire. A legtobb no ugyanazokat a tulajdonsagokat keresi egy ferfiben, hatarozottsag, humor, stbstb, es amikor ilyet talalnak, akkor leinformaljak valahogy es jon a "vart eredmeny". Egyaltan nem az a vonzo, hogy egy masik novel van, a normalisabbja ilyenkor hatra arcot csinal es keres valaki mast.


43F

2019. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
utolsonak igaza van!
2019. szept. 24. 17:14
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A saját férjem példáját tudom említeni. Mielőtt megismertem, nem nagyon talált párt. Akik tetszettek volna neki, azok a nők mind lekoptatták. Aztán egy pár lettünk, sokat alakult, "felnőtt" mellettem és magabiztosabb lett. Ez talán fellengzősen hangzik, de tényleg így van. Imádják a nők. Akik annak idején elutasították, most már nem tennék. Volt olyan, aki felajánlkozott neki, de az a vonat akkor már elment.

Egy barátnőm férje a megismerkedésükkor az a tipikus kocka lúzer volt. Lyukas bakancsban, agyonhordott kockás ingben. A barátnőm meglátta benne a csiszolatlan gyémántot. Pár év alatt a nő biztatására munkahelyet váltott, ahova kénytelen volt lecserélni a ruhatárát-amit a feleség válogatott össze. Előnyös frizurája lett és önbizalma, mintha kicserélték volna. Le is lépett egy kolléganőjével.

Nagyon igaz a mondás, hogy "minden sikeres férfi mögött áll egy erős nő"

Egy szeretett férfi, akivel törődnek, tolják a szekerét mindig vonzóbb egy frusztrált, magányos pasinál.

2019. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert rendezettek. Meg talán nem mindenáron akarnak egy nőt maguknak és ez a nyugalom, visszafogottság lehet szimpatikusabb egy frusztrált embernél, aki már évek óta nem dugott. Igaz a házas ember sem feltétlenül él nemi életet a feleségével, de valamilyen szintű törődést azért kap.
2019. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van így, de van ellenpélda is. Volt munkatársnőm (akkor még nem volt párom) nyiltan megmondta nekem, hogyha nem lenne neki a Zoli (a férje) akkor ki kezdene velem.
2019. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem azért vonzó, mert nős, hanem azért nős, mert vonzó!

Tehát már elkelt a piacon...

2019. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Barnabas333 ***** válasza:

Hát engem azért pattintanak a nők, mert foglalt vagyok. 42F

A kolleganőim szerint meg igazi férfi lennék, de ezt a netes nők nem tudják...

2019. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!