Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért van ennyi magányos...

Azért van ennyi magányos férfi, mert a mai nőknek magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés
Legyen szép ház,autó,sok pénz,és pipa. Bezzeg ha egy férfinak magasak az elvárásai,akkor ki van tiltva a társadalomból,és magányos lesz. A nőknek jut 1000 féle férfi,de egy Férfi nem kaphat meg egyetlen egy nőt sem,mert nem a nő elvárásai szerint cselekszik. Hogyan is van ez? Hogy fejlődött idáig a társadalom?
2018. dec. 20. 16:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Én már ezt rég elfogadtam. Fölösleges ezen rágódni, mert ez kétlem, hogy bármikor megváltozna. Ösztön.
2018. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

Nem, hanem mert a férfiak nem képesek megugrani azokat az alapvető elvárásokat.


Pl. itt vagy te: az intelligencia megugrása, mint olyan a problémás. Helyette van általánosító bunkózás, másra mutogatás, felelősség alól kibújás, saját életed sikertelenségének fel nem vállalása, másokra köpködés. Ezek nem férfias, hanem unintelligens tulajdonságok.


Gyengébbek kedvéért, csak neked elmagyarázva: nem, enm azért nincs nőd, mert nincs pénzed.

2018. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%

1: Nem minden nő ilyen, de te persze már mindet kipróbáltad.

2: Az ilyen pasinak nevezett valamiknek nem is lesz soha normális nőjök, az tuti fix.

2018. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%
Valaki elutasított és most itt projektálsz? Elárulom nem vagy egyedül ezzel, de hát mit tudsz csinálni? Törődj inkább magaddal és légy jó másokhoz és minden rendben lesz. Ez a különbség a nemek között sosem fog megszűnni és egyre inkább látványosabb lesz. Törődj bele.
2018. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Ha a nok nem maganyosak, akkor nem magasak az elvarasaik, hanem realisak, elvegre talalnak maguknak ferfit. Ha a ferfi maganyos, akkor inkabb az o elvarasai magasak :)
2018. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%

A helyzet egyszerű meg kell felelni a nőknek.

Egy konkrét példa:

Nagyon csinos hölgy munkatárs 99%-ig pasis munkahelyen.

Időnként nagyon elegánsra öltözik. Munkatársak megdicsérik.

A sztenderd válsz: Hallottál a munkahelyi szexuális zaklatásról?

A munkatársak egy idő után nem tesznek megjegyzést:

Nektek aztán kiöltözhetek, és tehetem magamat, akkor sem vesztek észre.

Ha ennek meg tudsz felelni, nyert ügyed van.

Aki faxal született sajnos már elrontotta az életét.

2018. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
69%

azért van ennyi magányos férfi, mert csak rinyálni tudnak és baxnak tenni azért, hogy elérjenek bármit a csajoknál, vagy épp azt hiszik ők az ászok közben meg lóxart akarnak a csajokra rásózni

lelkileg 0, igénytelen, buta, unalmas...

meg hát ilyen rinya gép 0 önbizalommal, szerinted melyik nőnek kéne?


sírnak itt néha, hogy XYZ milyen ronda, meg dagadt mégis van nagyon szép barátnője, bezzeg a kérdezőnek nem jön össze


kéne egy kis önértékelést tartani és rájönni, hogy nem rinyálni kéne hanem cselekedni


és mielőtt beszólnál én is elég lelki bajos ilyesmi rinyagép voltam régen, aztán elegem lett és tettem azért, hogy összejöjjön, sikerült is!

de sírni mindig könnyebb, mint cselekedni, meg 0 kitartás, 2 lánynak ír társkeresőn kb annyit, hogy "szia tetszel" aztán ő már "mindent megtett"

2018. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
43%

Bárkinek össze jöhet bármi csak tennie kell érte, én is akármit el tudnák érni csak önbizalom hiányom van és már lassan nem érdekel semmi.

20F

2018. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%

Az ilyen kérdéseknél tedd fel ezt csak pepitában.


A személyes kommunikáció szűnik meg a jelenlegi világban. Ezért egyre kevesebb a párkapcsolat. De az, hogy te miért nem találsz nőket, azt csak te tudod valójában. Mi nem ismerünk.

2018. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
38%

6

Persze, persze, kisfiam.

2018. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!