Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit kell minimum keresni férfinak ahhoz hogy családot alapítson, mennyi kell a nőknek manapság?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ, kinek milyen életre van igénye. Ha neked elég az, hogy egy 40 m2-es panellakásban fogtok élni, nem mentek nyaralni max valahova belföldre és tényleg semmi extra nem lesz az életetekben, akkor 200 ezer forint is elég. Ha ennél többre vágysz, pl én mindig is jártam külföldra nyaralni, síelni, nagy házban nőttem fel, mindig volt pénz szép ruhákra, sportra, magántanárra stb - na, ha ezt a szintet akarom biztosítani a gyerekeimnek is, ahhoz a férjnek minimum olyan millió körül kell keresnie. Mivel én leszek gyesen, így az én bevételem mellékes, de van diplomám és mivel megbízások szerint dolgozok, 400-800 ezer között szoktam keresni havonta.


De ismétlem: teljesen egyénfüggő, hogy kinek mire van igénye. Én ennél kevesebb keresettel nem vállalnék gyereket.

2019. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem a nőknek kell.

A banknak, az E-onnak, a vízműnek, a gyógyszertárnak, a bölcsinek, a szupermarketnek, a BKk-nak, a biztosítónak, a NAV-nak....

Amíg ezt nem fogod fel, addig ne is akarj gyereket. Őt ugyanis nem fogja érdekelni, hogy a 100 ft/db áras pelenkát sikerült aznap negyedszer telefoshni, és hó végén nincs 15 ezred gyógyszerekre.

2019. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Nő, ha fullos, akkor semmit.


A pasinak, 400 a minimum.

2019. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Az unalom a nagy úr vagy a hülyeség?Megírtâk fél órája,hogy a 172.000-es nettód max.csajozáshoz elég,ezért jön a következő kérdés.

Inkább még ne legyen családod.

2019. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lazy Lover ***** válasza:
58%
300- 400 e ft
2019. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, ha pl van saját lakasod, akkor nem kell sokat. Elsősorban nem a kereset számít, hanem hogy mekkora vagyonos van.
2019. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Annyit, hogy ha gyerek lesz, akkor is meg tudjatok élni családként, ha valamelyikőtök jövedelme kiesik, amíg a gyerek születése után otthon marad a babával.
2019. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
7-hez csak annyit lehet fűzni, hogy betegség vagy munkahely elvesztése miatt is eshet ki jövedelem, bármikor.
2019. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen más miatt is eshet ki jövedelem, de arra az emberek többsége akkor sem tervez ("velem ez nem történhet meg" alapon), ha gyerekre igen.
2019. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Az attól függ, hogy van e hiteletek, kölcsön...mert ha van és a ház vagy lakás nem a tietek akkor sokkal többet, ugyan is az néha emelkedhet.


Szóval ha a lakás vagy a ház saját nem terheli semmi, akkor gyed, gyes mellé kell olyan 250.000 Ft minimum, de akkor nicns semmi extrára kiadás. De jobb a 300 .

2019. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!