Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a nők 40%, a férfiak 60%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők 40%, a férfiak 60%-a csalja a házastársát, partnerét akkor nem elavult a házasság intézménye szerintetek? Vagy ettől függően előnyös társadalmilag, főleg a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 12:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
9: Arra találták ki a vagyonszerződést, hogy amit házasság idején a saját nevedre veszel (vagy számlázol), az nálad is maradjon...
2019. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

9-es, olvasd el a 7-es válaszát. Nem hiszem,hogy pozitívan hat a gyerekre ha a szülei 15 éven keresztül pereskednek...

Hozzáteszem: én sem vagyok a félrelépés híve, de egy-egy nehezebb időszakon simán átsegíthet egy titkos partner.

Nekem is volt mélyponton a kapcsolatom, felrúghattam volna, de nem tettem. Biztos megvolt az oka,hogy pont akkor jött az életembe egy ilyen titkos kis románc.Azóta is együtt vagyunk a párommal, és nem lett volna jobb ha akkor rögtön elválnak útjaink.

2019. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

Aki azt hiszi, hogy az élettársi kapcsolat önmagában véd bármitől, annak ideje leszállnia a földre. :)


[link]

2019. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Barnabas333 ***** válasza:
0%

A házasság, meg a sima együtt élés is elavult, az ember nem monogám+használati tárgy. Az okos párok bevesznek másokat egymás előtt és nem féltékenyek és szeretik egymást, de ez a 0,000001%.

42F

2019. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye - tipikus esete a kérdés.

"Igen lehet, hogy még ennél is rosszabb a helyzet, de akkor érdemes egyáltalán házasodni?"

Érdemes. Az más kérdés, hogy sokan házasodnak úgy, hogy fogalmuk sincs, hogy mi a házasság vagy csak simán alkalmatlanok rá.

2019. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szimpla összeköltözésnek is mi a lényege? A több szex. Sokan így vannak a házassággal is, csak általában fordítva sül el a fegyver.
2019. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a házasság intézményét minek ebbe belekeverni. Részemről totál mindegy, hogy egy pár házas, vagy sem. Ha valaki mellett elköteleződik, ugyanolyan gázos szitu megcsalni a másikat, akár papír köti össze őket, akár nem. Ennyi erővel komoly kapcsolatban nincs értelme gondolkozni, nem?
2019. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!