Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek gyereke van már, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek gyereke van már, de nem házasodtak össze a gyereke apjával/anyjával mi az oka?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan fura.Mintha nagyobb felelősség lenne a házasság mint a gyerek, pedig pont fordítva van.

2018. ápr. 15. 11:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindenki akar hazaaodni
2018. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom de szerintem ez biztos nem tetszik istennek.Azok a gyerekek tulajdonképpen fattyak, mert házasságon kívül születtek.
2018. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Olyan van, hogy egy gyerek véletlenül becsúszik, de egy házasság soha.
2018. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Akinek már tönkrement a házasséga el is vált nem biztos,hogy meg akar még egyszer házasodni,de akarhat gyereket.
2018. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
2: A Trónok Harca törvényei alapján igazad van :D
2018. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

A házasság sajnos nem olcsó mulatság. Bár mindenki elharsogja szinte, hogy "nem kell drágának lennie", a végösszeg mégis a millióhoz közelít.


Mert hiába "csak egy szimbólum" a gyűrű, az ószövetségi ékszerárus nem nagyon fog 100 ropi alatt gyűrűt adni, és még az a is "legalapabb, leggagyibb", ha jobbat akarsz akkor az ár bőven lehet negyedmillió/gyűrű. Valahol meg még külön eljegyzési meg rendes is van...


Aztán maga a szertartás sem ingyenes, nem is beszélve a hivatalnok/pap kb. kötelezően elvárt bónusz jattjáról.


Aztán lehet menni "lakziba", otthon csak kevesen tudják megtartani a helyhiány miatt, szóval irány a helyi vendéglátóegység. És a számla nem lesz kicsi, mert a "vendégnek nem illik fizetni" és a vendégek egy része potyázni jár, különösen ha alkoholista, nagyevő vagy cigány. ÉS vágják a pofákat, ha limit van... Szóval röhögve csinálnak nektek többszázezres számlát.


Szóval többek között ezért nem. Én se házasodnék, kivéve ha a menyasszonyom olyan típus aki nem akar ilyen csinadrattát, hanem elég egy valóban jelképes "olcsó" pártízezres gyűrű, 10-15 vendég akár piknik alapon vagy megszabott határokkal (X sör/üdítő, 1 komolyabb pia koccintani az elején, kiszámolt tál étel, pogácsa). Polgári szertartás elég, együgyü pogány vagyok.


De nevetséges az az esztelen pénzkidobás amit sokan esküvő néven művelnek. Helyi kisebbség a legjobb példa. Romázakban élnek, kb. kátránypapírból összetákolt viskókban de esküvőre elmegy a kétmilla, mivel a letétet sem kapják vissza, ha randalírozásba megy át az este (és abba szokott). Most komolyan, minek?

2018. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Bunkó voltam, sajnálom, de az elsō megválaszolta.Nem mindenki akar házasodni, a kérdésed inkább azt sugallja, hogy szerinted pedig "kellene".Miért?Kozmikus szabad akarat.Az én szememben például az csak egy olyan szokás ami engem nem érdekel.Persze véleményed lehet és elmélkedhetsz rajta miért nem mindenki azt csinálja ami szerinted jó, de minek?
2018. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Bár gyakorlatilag én most kérdōre vontalak mert burkoltan kérdōre vonsz másokat, szóval egy szálat se vagyok jobb.Hmmm...Szerintem pontozzatok le.
2018. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Mert nem akartuk, hogy olyan színezete legyen mintha csak a szerelemgyerekünk miatt házasodtunk volna össze.


Ráadásul egyikünk szülei erőltették volna, hogy azt úgy illik, akkor már csakazértsem.

2018. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Ennek a nagy része b*ziság, amit leírtál.


Két kva olcsó karikagyűrű, két tanú asszem, meg egy közjegyző kell ahhoz, hogy papíron két ember házas legyen. Ha tényleg csak házasok akarnak lenni, a sok marhaságot el akarják kerülni, amiket te kötelezőként tüntetsz fel, de valójában csak külső elvárások.


Közjegyzői díj + két gyűrű ára. Kész.

2018. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!