Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélik el azt a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azt a férfit, akinek szülés után nem tetszik a felesége?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 17:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

Finisben lévő kismama vagyok nagy pocakkal +15 kilóval striákkal amiket hiába kenek az istenért se múlnak el. Mégis a férjem minden nap érezteti velem, hogy mennyire szeret így is. Szerinte ez a terhességgel együtt jár és nem érdeklik a tigriscsíkok. A plusz kiló meg pláne.

Azt gondolom, ha valaki igazán tiszteli és szereti a feleségét, akkor mindenhogyan fogja. Ha valakit az alakjáért hagynak el, azt másért sem szerették.

2019. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha a férjem 20 kgot hízott, mióta összejöttünk, akkor elítélnének engem, ha már nem vonzódnék hozzá?
2019. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
Még jó, hogy nem szültem gyereket ebbe a felszínes világba.
2019. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
98%
Én a kemó alatt kopaszon, soványan, sápadtan és morcosan is szerettem a rákos férjemet De én nő vagyok.
2019. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
A férfi se marad örökké olyan amilyen volt. Plàne nem egy nő , szülés utàn. Az ilyen pasik ,( véletlen sem férfiak), soha nem is szerették a pàrjukat, semmi megértés, semmi empàtia nincs bennük. Csak kellett egy tökéletes testű lyuk amit tömhetnek és lehet vele villogni. Az ilyen hozzààllàsú pasik ne akarjanak gyereket inkàbb, ha azt vàrjàk, higy minden ugyanolyan maradjon.
2019. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Szerintem meg ne a férfi érezze már magát rosszul, ha a felesége utána már nem kívánatos. Jogosnak tartom a megcsalást. Ha az ember nem egy felfújt, dagadt disznót vett feleségül, és tudja a nő, hogy a pasas am fontos a külső, akkoe jogosan követelem azt, ami jár nekem.


Nehogy már én érezzem magam rosszul.


Nem kérek több kommentet, ne írjatok!

2019. nov. 2. 20:16
 17/31 A kérdező kommentje:
*pasasnak
2019. nov. 2. 20:17
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
#16 Trollnak is rossz vagy, de ha tényleg így gondolkodsz, akkor embernek sem nagyon hivnálak.
2019. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen beképzelt okádékokat, mint amilyen a kérdező, általában meg szokta leckéztetni a sors. Lehetsz esetleg rákos beteg, hogy hónapokig sorvadsz egy ágyban és idegen emberek fognak pelenkázni. A családod pedig lehet, hogy nem lesz melletted.


Ha pedig troll vagy, akkor gratula, jól felháborítottad a közönséget. 😊

2019. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Áh, pont hogy rosszul csinálta. A jó troll már a kérdésben elrúgja a pöttyöst, utána csak pakolgat már a tűzre.
2019. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!