Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét azért, mert elhízott a feleségem és nem hazudok, hogy így is tetszik?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, és van egy kislányunk, ő 1 éves. Feleségem a terhesség alatt csúnyán felszedett jó pár kilót, szülés után 18 plusz kiló maradt rajta a terhesség előtti állapotához mérve, ráadásul minden tartását elveszítette a teste. A hasa lóg, kötényhasa van, feneke lapos de mégis puha, reng rajta a zsír, tele van gödörrel a narancsbőrtől.

Egyáltalán nem tetszik, egy szenvedés a szex, mert nem izgulok fel rá. Finoman meg is mondtam neki, hogy nem ártana tenni magáért. Eltartom, házimunka felét megcsinálom, szóval simán lenne pénze és ideje is az életmódváltáshoz, de egyáltalán nem hajlandó rá. Engem nevez szemétnek, és szerinte kisfiú vagyok, aki nem tudja felfogni, hogy milyen egy NŐ teste, és tinire vágyom, irreális képem van a nőkről, és az apaságra sem vagyok érett, szerinte érett férfi még oda is van a szülés utáni testért mert eszébe jut, hogy azért ilyen a nő, mert életet adott egy gyereknek.

Én egyáltalán nem tudom ilyen szentimentálisan nézni, egyszerűen csúnya és elhanyagolt, másrészt nem is ilyen a teste minden nőnek, aki szült.

Ráadásul a haját is elhanyagolja, szép hosszú haja volt, most rövid és úgy áll, mint valami bozót. Öltözködésére sem ad, slampos, pedig felajánlottam, hogy annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Dolgozni nem hajlandó az elkövetkezendő 6 évben, kijelentette, hogy ő addig itthon lesz, amíg a gyerek iskolás nem lesz.

Mindenki ellenem van, a barátnői is folyton ellenem hangolják, szerintük agymosott idióta vagyok, nem vagyok férfi, meg ilyenek.

Mihez kezdjek?



2016. máj. 26. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
59%

Mutasd meg neki itt a válaszokat. Üzenném a hölgyikének,hogy attól,hogy szült nincs joga dagadtnak lenni és ne csodálkozzon ha majd vissza kell mennie dolgozni,mert a pénzautomata elhagyja őt és csak gyerektartást fog kapni. :)


23L

2016. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
43%

Ez engem is érdekelne.

Mármint az igazság, az objektív igazság, nem pedig a femináci retorika arról, hogy a nőknek nem kötelessége jól kinézni, ha már megkapta, amire vágyott(házasság).

2016. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
49%
A feleséged el van szállva,mert pottyantott egyet.Csak az hízik így meg,aki zabál mindent,mert jól esik,mert ő terhes.Kifogtál egy igazi nőt.Gratulálok.
2016. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
88%
Amit leírtál, abból tényleg neked lehet igazad, de azért megnézném ezt a feleséged szemszögéből is.
2016. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
28%
Hát, úgy néz ki, mindegy vagy neki. Sok nő direkt elhízik, csak hogy a férjének, akit nem tart vonzónak, elmenjen a kedve a szextől.
2016. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
52%
Megnézném kedves kérdező, te hogy néznél ki egy szülés után, és te hogy néznél ki amikor egész álló nap a gyerekre kell figyelned és néha arra is alig van időd mellette, hogy elmenj pisilni.
2016. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 ~OnLány~ ***** válasza:
85%

Szerintem attól még, hogy szült, még adhatna magára. Még a fogyás vagy-vagy, de slamposan is öltözködik, frizurája katasztrófa, azért ezekkel tényleg foglalkozhatna.

Járjon el többet sétálni a gyerekkel, még az idő is megengedi.

Én téged is megértelek, viszont talán most neki is nehéz, lehet, hogy pár hónap múlva megváltozik a véleménye. Mindkettőtök érvelésében van igazság.

Remélem én nem fogom ennyire elhagyni magam szülés után.


Azért az oké, hogy a gyerek mellett alig van ideje, habár ez is attól függ, mire szoktatod a gyereket, az anyukám húgának most született a 2., de attól még igyekszik lefogyni, odafigyel mit eszik, sokat járnak sétálni, ez csak akarat kérdése.

2016. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

Mikor hazajövök a munkából, csomószor csak én figyelek a gyerekre, és fel is ajánlottam, hogy ha elmegy edzeni 5-6 körül, amikor hazaérek, vigyázok rá egészen addig. Így is kiveszem a részem mindenben. Szombatonként pedig reggeltől estig édesanyámnál van a gyerek, és addig én takarítok és rendezem a kertet.

Bőven van ideje. Barátnőkkel pletykálni és lazsálni van ideje, edzeni nem. Bármilyen drága, egészséges ételre telik, van ideje főzni, de ő főzi a szemétnél szemetebb kajákat és kétpofára tömi magába a csokit és a nutellát. Nehogy már a szülés és a gyerek legyen a kifogás...

2016. máj. 26. 21:33
 9/91 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer próbálnád ki, hogy mennyi gonddal és fájdalommal jár egy szülés, illetve a gyermeknevelés, rögtön nem lenne ekkora szád! Egy utolsó bunkó paraszt vagy, ha ilyenekkel van bajod, és igen, én nem tartalak igazi férfinak, csak egy szánalmas parasztnak, aki csak az igényeit tudja szajkózni, csak nem tudom, hogy mire föl ilyen hű, de igényes!!!
2016. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 A kérdező kommentje:
Sétálni esküszöm, többet viszem a gyereket mint ő.
2016. máj. 26. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!