Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy fogadnátok, ha a 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok, ha a 25 éves lányotoknak biszex vőlegénye lenne?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem is az a baj, hogy biszex, mert sok férfi az, akiről szó szerint senki nem tudja (se család, se barátok, se a párja) hanem hogy nyíltan biszex.
2019. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha már ezek közül kell választani, akkor én azt mondom ez a kissebb rossz, inkább tudja a lányom, minthogy hazudjon neki és megcsalja. De így sem akarom elhinni hogy hozzá fog menni.
2019. nov. 5. 07:27
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Amíg hűséges és normális a gyerekemhez, bánja a fene, hogy kiről "mond le".
2019. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem ertenem mit akar a lànyomtol.

A tarsadalom elött mutogatni hogy van nöje?

2019. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bence_ ***** válasza:
85%

Az ő kapcsolata, az a fura, hogy el sem tudod képzelni, hogy valaki a lanyoddal jól érzi magát es azért van vele, mert neki vele jó.

Ha heteró lenne akkor is lenne pár milliárd ember akire vágyhatna.

2019. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos ez nem olyan történet amikor a nő a nőkhöz vonzódik, a férfi ha férfival van együtt néha néha és esetleg elkap valamilyen fertőzést akkor viszi a lányodra is. Normális kapcsolatban is elfelejtik az óvszert, szóval én csak ebben látnám a kizáró okot.
2019. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
#5 Igen, csakhogy vannak dolgok amiket egy nő sosem tud megadni egy biszex férfinak. Ez itt a probléma.
2019. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

08:06-os. Ez a nőkre is igaz. Engem is csalhatna azért a srác mert nem análozok más lány meg igen. És máris azért hagytak el amit a másik meg tud csinálni én meg nem. Vagy mikor azért hagy el egy pasi egy nőt mert megöregedett vagy a szülés után már nem lett olyan az alakja. Azért lett elhagyva mert nem tudja ugyanazt megadni mint a másik.

Semmi különbség nincs aközött hogy biszex vagy hetero. Ha féreg úgyis félre megy ha vannak erkölcsi normái akkor meg nem.

2019. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom elképzelni, ezt honnan tudnám meg :D De azért nem örülnék neki, félnék, nem lesz hűséges, hiszen a lányom csak egy "fajtát" tud biztosítani. És persze éljen a nyitott kapcsolat meg minden magánügy, és lehet, hogy ez most nagyon érdekes és izgalmas, de nem biztos, hogy majd 5-10-20 év múlva és esetleg családanyaként is erre fog vágyni és nem az unokáim fogják megszívni. Biztos pont holtig házasodni akar az, aki ennyire nyitott szeretne lenni mindenkire?
2019. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem a szülőkre tartozik! 18 éves kor felett mindenki úgy él, ahogy jónak látja. Ha bejön neki, akkor hurrá, ha nem, akkor is joga van úgy lépni, ahogy akar. "Mindenki úgy szúrja el az életét, ahogy akarja!" - szól a mondás

Biszex partner is lehet jó társ! Amit el kell döntenie, tud-e monogám életet élni vagy sem. Amit el kell dönteniük, tudnak-e, akarnak-e monogám életet élni kettesben. Netalán hármasban szeretnének élni? Csupán a testi élvezet miatt biszex(ek) vagy érzelmileg is? Végiggondolták, milyen élet vár rájuk? Miben szenvednek majd hátrányt társadalmi, családi viszonylatban a szexuális élvezetért cserébe?

Én is biszex vagyok, nejem is biszex. 15 éve élünk boldog házasságban, van két gyermekünk. A monogám életet választottuk és nem bántuk meg. Vágyaim vannak, de ezek olyanok, mint minden férfinél. Jó lenne néha mással is szeretkezni, ám nem csalnám meg nejemet egy kóbor numeráért, se nővel, se pasival.

Intim életünkről nem informáltuk szüleinket. Mi közük lett volna hozzá? Nagy lányunknak nyáron volt az esküvője, az ő intim életük nem tartozunk ránk. Ők is úgy élnek, ahogy ők szeretnének. Rokonságunkban, baráti körünkben vannak leszbi és meleg párok is. Nem jellemző, hogy konfliktusuk lenne ebből a rokonságban, baráti körben.

2019. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!