Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen van? A férjemnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? A férjemnek az anyja fizeti a telefonszámláját?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 12:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki h csak a csekket hozza és befizetem, de azt sem. Kiváncsi lennék egy részletes számlára
2019. nov. 5. 13:45
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után (beviszi a fürdőszobába is a telefonját) én is kíváncsi lennék a részletes számlára. Ffi.
2019. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
38%
Nem értem ennek mi köze a más által fizetett telefonszámlához. Ha ő fizetné, akkir nem nyomkodná annyi vagy mi az összefüggés?
2019. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjemnek is néhány hónappal ezelőttig az anyja fizette a telefonszámláját. Mikor annak idején megkötötték az előfizetést, még nem volt 18, így az anyja nevén futott azóta is, és mivel kényelmes volt, nem lett átírva. Sose jutott eszembe, hogy emiatt gyanakodnom kéne.
2019. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem fogalmaztam jól. Rejtegeti a telefont, nyomkodja állandóan és 5 év alatt 1 számlát se láttam. Van saját fizetése neki is nekem is rendezhetném én is nem???
2019. nov. 5. 16:33
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Igy mar ertheto. Ha ez a telefon rejtegetes uj dolog,akkor sejthetsz valamit mogotte. De a kifizetest ha eddig o csinalta akkor miert adna at neked,foleg-gondolom- ha nem is kerted hogy te fizesd be valamikor mert epp raersz. A szamla kifizetese is olyan dolog hogy mi telefonon csinaljuk,nem megyunk be sehova miatta,igy mindketten sajat telefonrol tesszuk ezt. Nem lehet hogy a parod is?
2019. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
10000%, hogy vaj van a füle mögött. Én bekamuznám, hogy felhivtam az anyját és azt mondta nála nincs semmilywn számla
2019. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van. Nálunk mindkettőnknek a szülők fizetik, mert az ő nevükön van. Felajánlottuk többször hogy átveszük, de kb 2000 forintról van szó és lesz.rják. Soha eszembe nem jutott hogy megcsalás van mögötte.


De nálad is a telefondugdosás a fő probléma, nem a csekk...

2019. nov. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem te beteg vagy. Miért rendeznéd az ő számláját? És ő a tiédet látta? Rendezte? '97 óta az anyám fizeti be az összes családi céges mobilszámlánkat. A férjemét a 19 év alatt egyszer sem láttam és nem is érdekel. Mindig maga rendezi.

Szal valami baj van veled.

2019. nov. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az én telefonom nincs rejtegetve, akármikor megnézheti a számlámat, de az hogy elforditja a telefont ha odabujok mellé meg gyorsan kilép mindenböl az sok. Dehát ez biztos betegség...
2019. nov. 6. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!