Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Első évfordulónkra mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulónkra mit vegyek a férjemnek?

Figyelt kérdés
Ti mit vettetek?
2019. nov. 5. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi sose vettünk semmit. Inkább megünnepeltük kettesben. Étterem, wellness, hosszú hétvége, szűkebb költségvetés mellett mozi, borozás otthon egy jó filmmel, sátorozás tóparton, stb. Szerencsére júniusban van, de még előszezon, így olcsón ki lehet hozni rengeteg programot.

Majd pár év múlva jössz rá, hogy ez miért jobb, mint a tárgyi ajándék. 10 év alatt lesz 10 karácsony, szülinap, stb, és idővel már nincs ajándék ötlet.

2019. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen évfordulóra szerintem sincs értelme ajándékot venni. Sokkal jobb ötlet közös programot, kirándulást csinálni amikből szép emlékeitek lesznek. Mi igazából sosem ajándékoztunk, mindig inkább közös kiruccanás van.
2019. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kettesben kiruccanás ki van lőve baba miatt, a filmnézés, borozás, lesz ha elaludt a pici, de ez mellé gondoltam valami apróbb ajándékot.
2019. nov. 5. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Társast

Nagyon finom bort

Whisky kóstolót

2019. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem teljesen normalis valasz volt, es nalunk elofordult az ilyen, szoval...


#1 voltam

2019. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi készíteni szoktunk egymásnak, sokkal nagyobb érték mint egy vett ajándék. Hogy mit, azt nem tudom, a net tele van ötletekkel.
2019. nov. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz nem házassági évfordulóra, de nálam mindig a praktikus ajándékok játszanak. Pl ami fogyóban van, tönkrement stb., vagy valami élvezeti cikk(te tudod, hogy ez a férjednél mit takar)
2019. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fotokonyv?
2019. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megvan az ajándéka. :)
2019. nov. 6. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi lesz?
2019. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!