Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szeretnék tanácsot kérni hogy...

Szeretnék tanácsot kérni hogy mit vegyek vagy estleg házilag készitett ajándék ötletett keresek férjemnek a 2. házassági évfordulonkra?! Lassan 9 éve vagyunk együtt és 2 éves házasok vagyunk így sok ötletett ellöttem már.

Figyelt kérdés
Illatszer,pia,cigis holmik nem jók mivel nem iszik,dohányzik,és nincs oda az illat szereké,nem szereti az ékszereket sem. Nem egy olyan pasi,hanem munkás ember,így nem könnyű neki ajándékot vásárolni.
2014. jún. 26. 18:30
 1/6 botond000 válasza:
jó vacsi, hideg sör, hidd el a régi képeitekböl való összeállítás nem fogja meghatni jobban értékelné amit említettem , de a szex is elismerés
2014. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Fú, de bunkók is vannak itt... :(

Mi a hobbija? Mit szeret csinálni, mikor nem dolgozik?

Ha otthon is szeret barkácsolgatni, ahhoz valamilyen szerszám, kisgép stb.

Egy jó kis vacsi, a kedvence, hozzá egy finom süti, vagy egy vicces torta, amit Te készítesz el neki.

Ha szereti az állatokat, egy jó kis állatos könyv, esetleg egy kisállat, degu vagy ilyesmi, amit gondozgathat.

Elmenni közösen moziba, egy jó kis filmet megnézni.

Barátokkal közösen egy kis grillezés-bográcsozás, amit este egy kis együtt töltött fürdés követ stb.

2014. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos bunkok is vanak,de mindegy köszönöm a tanácsokat van ami nagyon tetszik és szerintem meg is fogadok néhányat :) :D
2014. jún. 27. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó a vacsora + süti.

De a hobbihoz kapcsolódó ajándékkal nem értek egyet, szerintem olyan ajándék kellene ami a közös dolgokra emlékezteti, vagy közösen tudjátok használni. Jó ajándék lehet az erre a napra szervezett közös program is.

2014. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 53gr3ii W33D válasza:

Vacsival és a közös programmal értek egyet.

És persze a szexszel :DD

Lepd meg ;)

2014. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,meg van az ajándék egy közös lakatolás lesz.
2014. jún. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!