Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a célotok a gyermekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célotok a gyermekvállalással?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy pl.


megtapasztalja Ő is az életet, vagy mert unalmas gyerek nélkül, vagy csak simán azért, hogy legyen valaki, aki tovább viszi a családfát


2019. nov. 11. 14:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyira bolond világban élünk, sokan nyomorba szülnek gyermeket pl..
2019. nov. 11. 14:48
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nincs még gyerekünk, de én elgondolkodtam ezen. Én azt gondolom a gyerekvállalás a kapcsolat egy újabb szintje. Lehet gyerek nélkül is boldogan élni, nyilván, de a legtöbb emberben azért benne van az igény, hogy akit szeret, azzal legyen egy közös gyerek. Szeretném benne látni a férjemet és magamat együtt. Lehet butaság de így gondolom. Ha olyan körélmények között élnénk, hogy nem tudnánk megengedi anyagilag egy gyerek felnevelését, természetesen lemondanék róla. Nyomorba nem szülnék.
2019. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is vágytam arra, hogy legyen egy lányom. Jó gyerekkorom volt, jó kapcsolat a szülőkkel, szerettem volna családot. Most 13 éves a lányom, és soha egy pillanatra sem bántam meg. Rendes, jó tanuló, segítőkész gyerek, sok programot csinálunk közösen, szeretünk együtt lenni.
2019. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szeretném megadni az esélyét, hogy legyen még egy jó és boldog ember a Földön. Remélem sikerül.
2019. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Majd elmulik:)
2019. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Én azt gondolom, ez az élet rendje egy átlag embernél.

Emellett még azért szeretnék majd gyereket, mert eleve szeretem őket, szeretnék gondoskodni valakiről, és szeretnék családban élni.

2019. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán ahhoz tudnám hasonlítani, mikor jól érzed magad, szeretet vesz körül, vagy amikor nyaralsz vagy kirándultál egyet és jólesett, vagy pl ha énekelsz valamit, vagy meghallod a kedvenc zenédet.

Tehát fizikailag ad egy nagyon jó érzést, ami pluszt ad. Gondoskodni akarsz róla, több az energiád a nehézségekhez.

Jó esetben örülsz neki hogy hasonlít az apjára :) És ez is egy cél, hogy hasonlítson rá, és őt lásd benne.

De szerintem mindenkinek ezt a saját személyisége, családja, szülei és élményei befolyásolják, hogy hogy éli meg. Sőt a gyerek személyisége is, hogy mennyire jöttök ki emberileg is jól, a gondoskodás mellett persze.

2019. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nagycsaládban nőttem fel, imádtam. A férjem egyke és mindig hiányzott neki a testvér. Az első randin megbeszéltük, hogy mindketten sok gyermeket szeretnénk, mert csak így tudjuk elképzelni a boldog életünket. 4 kislányunk van. 😊
2019. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy harmonikus párkapcsolat lenne a célom elsősorban. Ami hozhatja magával azt a lehetőséget, hogy közös gyerekvállalás. Én szeretnék gyereket még(bár kicsit kezd lelohadni a lelkesedésem párkapcsolat téren.).


De ha nem adatna meg a jövőben, akkor el tudbám azt a tényt is fogadni. (mindenáron ne)


Nem unalomból persze. Életet mwgtapasztalja, tovább adni a tapasztalatokat, nevelni és felkészíteni az életre. Jó példát mutatni, sok szeretet és boldogságot adni. Stb. 😊


41F

2019. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Először egy erős késztetés, érzés, vágy - anyai/apai ösztön.

Aztán mikor szülővé válsz - semmihez sem fogható boldogság, öröm, önzetlen szeretet, egy egység, maga a család.

N.

2019. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!