Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy házasságba újra életet lehelni?

Figyelt kérdés
A férjemmel eléggé ellaposodtunk, elkenyelmesedtünk, semmi intimitás, pláne az ő részéről. Mármint persze szexelni akar, de ennyi. Nem érdekli hogy vagyok, nem nyúl hozzám, nem kedves csak ha szexelni akar. Olyankor fogdos is mint egy tini,ez engem eléggé zavar, mert kb egy darab húsnak érzem magam. Próbáltam már ezerszer beszélni vele erről, de nem érti mi a bajom. Mit tegyek, hogy változzon?
2019. nov. 19. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fu ugyanez van nalunk is annyi kulonbseggel hogy mi csak 3 eve vagyunk egyutt de mar kihalt a szexualis eletunk, es engem is tapogat mint egy idiota ha akar valamit. Szerencsere nem vagyunk hazasok, ennek nemsokara vege lesz! :)
2019. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne várd azt, hogy mindig ő kezdjen, hanem néha-néha lépj a tettek mezejére Te. Szólj neki, hogy estére megfőzöd a kedvenc ételét, kacsints egyet hozzá és adj neki egy puszit (előlegbe). Jót tesz, ha este együtt fürödtök, zuhanyoztok (a Te javaslatodra). Ne idegenkedj attól, ha Neked kell közeledni. A férfiak ezt általában értékelik, habár egyik barátom egykor elvesztette a kedvét, ha a felesége kezdeményezett. Ezt magának hagyja. Évek óta így van nekik jól.
2019. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elmondod neki,hogy mire van igényed,mit vársz a kapcsolatotoktól és milyen céljaid vannak azzal.

Ha nem egyeznek az álláspontok,vagy nem lehet kompromisszumokkal közös nevezőre hozni akkor vagy bevonsz egy kültagot,vagy megszünteted a házasság bétét.

Mert lehet már csak egy gazdasági társulás vagytok.

2019. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%

Szia .nálunk is ez van mostanság.

Két gyerek mellett...munka után haza jön,fáradt stb..de. Épp valamelyik nap történt. Fürödtem,és mint nők megkívántam őt.de ő csak gépezett.. Csináltam egy meztelen képet az ágyba,egyből oda ugrott .. Ne várjuk,hogy mindíg a pasi kezdeményezzen,ők is arra várnak hogy mi...

2019. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem érti mi a bajod és neki teljesen jó így akkor sajnos semmit nem tehetsz, egyedül nem tudod ezt megmenteni.

Mert ilyenkor tényleg csak annyit lehet tenni, hogy mindkét fél újra 110%-ot ad bele. Folyamatos randik, szép szavak, meglepetések, szép gesztusok, minőségi együtt töltött idő és minőségi szex. Hogyha a párod erre nem hajlandó akkor sajnos ez veszett ügy.

2019. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Barnabas333 ***** válasza:
Jó kérdés erre én is keresem a választ. 41f csak nálunk az 5évvel idősebb női párom nem akar már semmit, külön eljár túrázni hétvégén, akkor csak én vagyok a gyerekkel...
2019. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lehet.
2019. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz, nem szoktam kezdeményezni. Bár mindig iszonyat fáradt vagyok. De megpróbálok ezen dolgozni. Köszi a válaszokat.
2019. nov. 20. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok,csak mint férfi.Lenne igényem romantikára gyengédségre amiket én próbálok megadni de viszonzás nem igen van. A gyerek születése óta minden megváltozott.
2019. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az anyák némelyikében a gyermek megszületése elvonja a figyelmet a férjétől. Ne aggódj! Idővel bizonyára rendeződik, de tegyél is érte. Minden jót!
2019. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!