Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gyakori, hogy a prostikat feleségül veszi az egyik kuncsaftjuk?

Figyelt kérdés
Azt hallottam gyakran van ilyen, mert nagyon sok új embert megismernek a munkájuk során. Előbb-utóbb az egyik visszajáró vendég rájuk cuppan és megkéri a kezüket.

2019. dec. 1. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Én szívesen feleségül vennék egy kedves volt prosti lányt, ha már nem űzi a szakmáját.
2019. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, így van. A prety woman ben.
2019. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze, majd pont akkor fognak feleségül venni egy prostit, mikor azért is egyből rongynak számít az ember, ha 5-neél több emberrel szexelt és/vagy volt egyéjszakása... 😂 Szép kis logikai bukfenc lenne.
2019. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, van ilyen sok. Csak éppen a prostinak nem kellenek a legtöbb esetben. SOk magányos férfi belezúg a rendszeresen látogatott prostiba.
2019. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A férjem egyik barátja is rendszeresen járt egy prostihoz. Mindig áradozott róla, hogy milyen kedves a csaj, sokkal normálisabb vele, mint egyébként a nők. Én meg mindig mosolyogtam magamban, hogy persze, óránként 20 ezerért még jó hogy kedves.
2019. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is több az olyan férfi, aki szívesen feleségül venne egy prostit, mint az olyan prosti, aki akarna bármit is bármelyik kuncsaftjától.
2019. dec. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem láttam még ilyen statisztikát,de érdekelne hol hallottad ezt és kitől,nem egy nyilvános adat.

Pénzért mindenki tud kedves lenni,érzékeny,odaadó,ezt nagyon könnyű félreértelmezni.A baj csak az,hogy egy adott illetőn kívül van még 20 másik aki így érez iránta,ez nem túl bíztató,nem beszélve,hogy egy ilyen csajnak elég jó kereseti lehetőség,nem hiszem,hogy feladná egy ember miatt.

2019. dec. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Prostituált voltam 3 hétig , ferjem kincsaftom volt, 8 éve vagyunk együtt..
2019. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja,biztos gyakori,a filmekben!

Kulon,saját bejaratu prostija lesz,akihez ingyen jarhat,azaz még ki se kel mozdulnia a lakásábol

2019. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LazyJones ***** válasza:
69%
Ismerek olyat, aki a házra járósát vette feleségül, és élnek azóta boldogan, de azért ezt semmi képpen sem mondanám gyakorinak.
2019. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!