Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ennyire hihetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire hihetetlen, hogy így is működik a házasságunk?

Figyelt kérdés

A szüleim és a család állandóan azzal szekíroz, hogy hagyjam el a férjem mert ő nyíltan félrelép, és, hogy ez milyen dolog. A család nem tudja, hogy nekem is van neha szeretőm, a férjem viszont igen.


Őt nem zavarja, engem sem érdekel ha máshoz jár néha napján, csak legyünk őszinték ezzel kapcsolatban. 8 éve már, hogy így élünk, ebből 5 éve házasok is vagyunk.


Miért kell ebbe állandóan belepofázni? 2020lesz lassan, nem a középkorban élünk..



2019. dec. 6. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Ez kurwára nem tartozik a családra, a gyakori idegen népére meg pláne. Minek kell elpofázni? A ti dolgotok hogy éltek.
2019. dec. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el a családnak, hogy te is félre szoktál lépni, és hogy a férjed ezt tudja is, így nem fognak sajnálni. Ha erre van igényetek, sokkal egészségesebb így élni, mintha belekényszerítenétek magatokat a monogámiába, azért, mert csak ez az elfogadott az ő értékrendjük szerint.
2019. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Nekem sem férne bele, de egyáltalán mi köze van ehhez a családnak? Ez a kettőtök dolga.
2019. dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert nem vagy őszinte, nem tudják, hogy ez a kettőtök tudatos döntése.

Csak arra az esetre vértezd fel magad, ha egyszer elváltok, mert akkor kapni fogod az ívet.

2019. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az egyenlőtlenség zavarja őket, mert erről azt hiszik, a férjed belekényszerít ebbe a helyzetbe. Már a nyitott házasságok se túl elfogadottak egyelőre, de ami csak félig tűnik nyitottnak, azt végképp nem értik az emberek. Lehet, hogy segítene, ha felvállalnád, hogy neked is van másik partnered.
2019. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Azt nevezed őszinteségnek, hogy mindketten tudatosan félreléptek, egyébként pedig lelkesen bizonygatjátok magatoknak és az egész világnak - nekünk is - hogy milyen jól máűködik egy olyan kapcsolat, amit házassagnak nevezel (vagy inkább cimkézel), holott annak minden alapeleme hiényzik abból: a szerelem, a szeretet, a megbecsülés, az elköteleződés a másik iránt (ez kizárólagosságot jelent ám!), a hűség.


Nagyobb gáz lesz akkor, amikor te 47 vagyv 57 leszel, és a férjed végleg dob két húszévesért, te pedig nem kellesz a kutyénak sem, mint kissé lepukkant, leharcolt, koros vagy hogy is mondjam: a napi szexcsatákból és a nyitott házasságból végleg kivénhedt hölgy.


A nyitott házasságokat egyébként mindig az elköteleződni nem akaró pasik szokták támogatni, és azok a nők, akiknek nem nőtt be a fejük lágya. Ezen kéne kicsit elgondolkodni.


És én nem "pofázok" bele az életedbe, csak elmondom a véleményemet - ha már ide feltetted.

2019. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párkapcsolati döntéseitek és a szexuális életetek tabu, magánügy.

De ha már sikerült elmondani a férjed kicsapongásait, akkor nem fair áldozatnak beallitani magad. Mondd el, hogy te is ezt csinálod ne sajnaljanak. És kész. Pont.

2019. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Engem aztán marhára nem érdekel, hogy a házasság címszó alatt átjáróházat csináltok a nemi szervetekből. Utána meg egymásról nyalogatjátok édesen mosolyogva közben, idegenek váladékait, bacijait.

Az viszont egyáltalán nem fair, hogy csak a férjed félrebszásairól tudnak. Vállald fel, hogy neked is viszket másra, meg gombásodik majd utána. Legalább a családod tisztában lesz a nevelési eredményével. Így vagy elhallgatnak, vagy mégjobban kapod az ívet. A tetteknek következményei vannak. Ideje lenne már megtanulnod, ha már lábat szétrakni tudsz.

2019. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

"2020lesz lassan, nem a középkorban élünk.."


Ennek semmi köze a középkorhoz, csupán a felfogáshoz. Ha nektek jó így, csináljátok. Bár azt nem értem, miért kell ebbe beavatni a családot, vagy ez is vmilyen fétis nálatok?

2019. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Legkozelebb mond azt, hogy nyitott kapcsolatban éltek és nektek ez megfelel.
2019. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!