Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy szerelem ed harmonia...

Nagy szerelem ed harmonia utan egyik naprol a masikra tonkremegy a hazassagunk? A pici szuletese ota minden megvaltozott.

Figyelt kérdés

A vilag legnagyobb kincset kaptuk, mikor megszuletett a kisbabank.

Azota viszont a parommal rengeteget veszekszunk. Valahogy nem ertjuk meg egymast semmiben. Probalom ot kimelni mindenben, hogy a munkahelyen kipihent legyen, viszont cserebe nem kapok semmit. Nincs hozzam egy kedves szava sem, sot folyamatosan kritizal ha esetleg szolok valamiert, mint pl h anyosom szules utan (csaszar) kivett 2 het szabit, hogy segitsen nekem, ezalatt egyszer volt nalunk. Mikor ezt, vagy barmi mast szova tesze a valaszai a kovetkezok - "olyan lettel mint egy oregasszony, mindenkiben a hibat keresed" stb. Ezt egyebkent gyakran hallom. Vagy mikor szobajon a szex tema (mert a baba szuletese ota csak en probalkozom)- "mit akarsz, most lettel anyuka, nem a szexen kene jarjon az eszed"...

Testi kontaktus lecsokkent teljesen es en erzem magam kellemetlenul, hogy probalkoznom kell nala.


A minap a delutani ceges bulirol ejjel 1-kor jott haza, holott masnap reggel ismet dolgoznia kellett es mikor megkerdeztem, hogy mi tartott ilyen sokaig, megint en voltam a "legrosszabb feleseg"


Van egy olyan erzesem, hogy lehet van valakije es azert viselkedik igy, vagy szimplan elhidegult volna egyik naprol a masikra?!


Biztosan bennem is van hiba, viszont igy meg soha nem viselkedett. :(


2019. szept. 7. 09:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Ő is annyira akarta ezt a gyereket, vagy te erőltetted inkább? Szerintem most jött rá, hogy egy életreszóló felelősséget vett a nyakába a gyerekkel, ráadásul most az ő vállat nyomja a családfenntartás terhe is. Baromi frusztráló lehet. Ráadásul gondolom ilyen kis gyerekkel nem nagyon tud még mit kezdeni, lehet úgy érzi nem érte meg ez az egész. Ha nem tudtok kommunikálni egymással, akkor valószínűleg válás lesz ebből.
2019. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
A férjed egy szar alak aki éppen hisztizik mert már nem ő az első neked, és nem tekint nőnek mert szültél. Vannak ilyen véglények. A nagy szerelem meg addig volt jó neki, amíg ő volt a középpontban felelősség nélkül.
2019. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le és beszéljétek meg. Mi csak találgathatunk, mint ahogyan te is. Hogy nagy baj van vele, az biztos, ezáltal a kapcsolatotokkal is, de van egy gyerek, akiért megéri megbeszélni és megoldani a problémákat, de ehhez az kell, hogy kommunikáljatok egymással, hogy ő is belássa, hogy nagy baj van.
2019. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
13%

Vond be az esti fürdetésekbe, etetésekbe, a ringatásba, stb. stb. lehet, hogy kissé mellőzve érzi magát???


Egyébként nekem is furcsa, hogy elmegy egy buliba, minthogy inkább otthon maradna az újszülött gyermekével.


Az, hogy esetleg már a terhességed alatt is "lett" valakije, bizonyos dolgok miatt, talán-talán még megbocsátható, de most már be is fejezhetné!!! Ott vagy neki ismét te!


Le kellene ülni vele átbeszélni ezeket a dolgokat, még mielőtt teljesen elhidegülnétek egymástól.

2019. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
"Az, hogy esetleg már a terhességed alatt is "lett" valakije, bizonyos dolgok miatt, talán-talán még megbocsátható" Akinek ez megbocsájtható,az szarnak sem nézi önmagát.
2019. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%

Tervezett gyerek volt?


Anyósod a szabadsága alatt azt csinál, amit akar, ebbe nem kellene belekötni. Azt se értem, mi a csudát kellett volna neki segítenie - úgy, hogy magam is császárral szültem, ráadásul mivel apuka a terhesség alatt ellepett, egyedülálló anya voltam. Mindent meg lehet csinálni, csak akarni kell.

2019. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus helyzet az első gyermek születése után. A google-n és a jutubon is számos cikket találsz róla (szülés utáni krízis).
2019. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
38%
"A férjed egy szar alak aki éppen hisztizik mert már nem ő az első neked" - hát, ahogy elnézem, itt valójában épp a nő hisztizik, mert a férfi le meri reagálni azt, hogy már nem ő az első neki...
2019. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
"A vilag legnagyobb kincset kaptuk, mikor megszuletett a kisbabank." - Kérdező, a férjed lehet, hogy nem pont így gondolja, ez ennyi.
2019. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

O is akarta a gyereket es nincs kirekesztve. Bevonom mindenbe, furdetes, ringatas stb viszont ha latom rajta h faradt, nem szekalom. Tehat odafigyelek ra teljes mertekben, hogy kipihenten menjen dolgozni, itthon is legyen nyugalma stb...


Viszont az, hogy mar nem erdeklodik irantam sem testileg, sem erzelmileg ez aggaszt inkabb. En megertem hogy az apa szerep es a felelosseg aggaszthatja a ferfiakat, viszont az nem ok arra, hogy elhideguljon a felesegetol :(

2019. szept. 7. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!