Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért változtunk meg ebnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtunk meg ebnyire az esküvő után?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk eggyüt, tökéletes volt a kaocsolatunk eddig a férjemmel. Viszint esküvő óta, igazából olyan mintha ez kezdene alább hagyni. Én is érzem, hogy megváltoztam, és érzem hogy ò is . Eddig mindent megbeszéltunk, most alig beszélgetünk. Az együttlétek is lecsökkentek. Nem értem miért változott meg minden. Nyilván fáradtak vagyunk,lakás vásárláson vagyunj túl, de túl fiatalok vagyunk sztem hogy már ez ìgy legyen. 26 évesek vagyunk
2019. dec. 13. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:
*ennyire
2019. dec. 13. 21:02
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen ez túl korán jött, ha 46 évesek lennétek akkor azt mondom elfogadható...de így. Ennek nem lesz jó vége.
2019. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, túl gyorsan akartam leírni 😁 igen, én is úgyérzem, hogy ez így nagyon nincsen rendjén. Alig beszélünk. Régebben éjszakákat beszélgettünk át.
2019. dec. 13. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Majd alakul.
2019. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem lett az életetek.... "az élet 250 kg felett" ?


okozhatja a szex hiánya,

az ha nem kívánatos a másik

megunta a másikat

nincs kedve hozzá

unalmas vele az élet

sablonos, változatlan

monoton...


Vagy egyszerűen csak korán és fiatalon házasodtatok...22 évesen jöttetek össze....


hümmm...az a fránya papír a végén nagyon megnehezítheti az életeteket.

2019. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem eleve nem is passzoltatok. Nem tudom, hogy a környezet hajtott titeket ebbe a dologba, vagy nektek volt valami elképzelés már régóta a fejetekben, de most, hogy megházasodtatok, gondolom leesett, hogy az élet nem olyan rózsaszín tündérmesés, mint a filmekben.

Sajnos ezt sok párnál látni. Összejönnek, happy minden, mennek a "kötelező" úton, házasság, esetleg gyerek... Aztán 1-2 év múlva leesik nekik, hogy amúgy valami nem jó az egészben. Aztán jön a válás, jobb esetben megcsalás nélkül.

Teljesen más látni az ilyen párokat, mint azokat, akik tényleg passzolnak. Az egyik legjobb barátom pl. külföldön megismerkedett egy magyar lánnyal és összejöttek. Elhozta bemutatni és 1 éven belül esküvő lett. 2 év után gyerek. És azóta is boldogok. De, ha rájuk néztem bármikor, annyira teljes harmóniában voltak, amit kevés embernél látok. Ilyen az, amikor valaki tényleg válogat és vár a megfelelőre.

2019. dec. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Helyre fog állni minden, csak kicsit kell mindkét részről ezért tenni.

Messze nincs veszve a dolog, sőt: most kezdődik csak a közös életetek. :-)

Hajrá!

2019. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában hülyeségnek tartom, de utazzatok valahova.

Túl a lakáson, sok gondozók nem lehet, de ne hagyd elfásulni a házasságot!

Én is ilyen fiatalon nősültem, 23 évig jól is ment minden.

2019. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!