Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmondanátok a házastársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a házastársatoknak, ha megtetszik egy harmadik fél szexuálisan, és nem tudtok szabadulni a gondolattól?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezt beszélni a házastársunkkal?
2020. jan. 2. 08:49
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Vagy ez mindenképpen konfliktust fog generálni és soha többé nem lesz olyan már mint azelőtt volt?
2020. jan. 2. 08:50
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

ez a harmadik fél tud róla, hogy tetszel neki?

annak a harmadik félnek is tetszel szexuálisan?

mit kezdene a házastársad ezzel az információval, ha nem történt semmi?


Szerintem ha megléped a félredugást abban az esetben közölheted vele, hogy szakítson vele.


Különben nem értem mit kellene ezen megbeszélni, ha csak tetszik valaki.

2020. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
*hogy szakítson veled
2020. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az is lehet hogy már bebeszélem magamnak, ha rám néz, hogy tetszem neki, koránt sem biztos.

Annyi az egész, hogy nagyon rosszul érzem magam a tudattól, hogy a házastársamon kívül valaki megtetszett szexuálisan és olyan érzésem van, hogy cserben hagyom, pedig mi mindent meg tudtunk együtt beszélni.

2020. jan. 2. 09:04
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez termeszetes dolog, nem kell rosszul erezned magadat miatta. Ne cselekedj semmit a harmadik fel iranyaba es kesz, el fog mulni, gondold at mit szeretsz a parodban, ertekeld a vele toltott idot stb, ne a masik korul forogjanak a gondolataid. Megbeszelni felesleges. Mindenkinek megtetszik neha mas.
2020. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

volt akivel meglehetett volt akivel nem

pasi függő h mennyire nyitott

engem személy szerint nem zavarna

2020. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
utolsó, mármint mi nem zavarna? az ami engem zavar, vagy az, ha neked elmondanák ezt?
2020. jan. 2. 09:31
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg el fog múlni, felesleges elmondani, persze, hogy zavarná a társad. Téged nem zavarna?
2020. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor mondanam el ha romantikusan is vonzodnal hozza, a szexualis vonzodas addig nem veszelyes amig nem segitesz ra/hodolsz be neki. Szerintem azzal h elmondanad max a sajat lelkiismereten akarnal konnyiteni, es ez nem hiszem h a hazastarsad dolga. Ha nehez elrendezned es nincs megbizhato barat, egy pszichologus segithet.
2020. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van. Lehet, hogy másnak kéne beszélnem erről, egyszerűen nagyon félek attól, hogy egyszer csak nem szexuális vonzódás lesz belőle. Otthon minden rendben van, nem érzem, hogy bármi baj lenne a házasságomban, de ezt az embert sajnos minden nap látom már 3 hónapja.
2020. jan. 2. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!