Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Okozhat kiegyensúlyozatlanságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat kiegyensúlyozatlanságot, ha a férfinak az első, a nőnek a harmadik házassága lesz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Előre is elnézést kérek az őszinteségemért!


Mekkora ..... már az a férfi, aki ilyen nőt elvesz! Vagy kétszer választott rosszul a nő, vagy kétszer választották rosszul.....mi a biztosíték, hogy harmadik nem lesz ugyanilyen.


Röhej, komolyan.


F, 35

2019. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ milyen a két fél felfogása. Van aki az első kis akadályba vagy szakításba belerokkan és nem is akar normálisan hozzáállni onnastól kezdve a kapcsolatokhoz, teljesen elveszíti az érdeklődést arra, hogy szerelmet találjon. Hozzámegy az első jöttmenthez akit nem is szeret, csak hogy legyen valakije mégis. Egy ilyen házasság nyilván nem lesz sem túl boldog sem túl hosszú életű.

Én például tudom magamról, hogy a századik rossz kapcsolat után is tudnék rózsaszín ködös szerelmes lenni és nem is érném be kevesebbel, ugyan úgy életem szerelmeként állnék a páromhoz, ugyan úgy a maximumot raknám a kapcsolatba. De ismerek olyat is aki 2 rosszabb kapcsolat után teljesen lemondott a párkapcsolatokról és nem is akar megfelelő partnert találni akivel szeretik egymást. Elengedte az egészet és bárki jó neki. Sajnos szerintem ez a gyakoribb, a "végül is megfelel ő is" mentalitás amikor már csak keserűségből vannak valakivel.

Ugyan akkor a másik fél részéről aki tapasztalatlanabb lehetnek teljesen irreális elképzelések és elvárások egy házasságról. Lehet, hogy túlidealizálja utána pedig nagyot csalódik amikor rájön, hogy semmit nem változtat egy kapcsolaton.

Szóval ezt így nem lehet megmondani, csak attól függ, hogy milyen a két fél mentalitása.

2019. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem Tudom, a ferjemnek en vagyok az otodik felesege nekem o a masodik. Nem azon all vagy bukik egy kapcsolat h ki hanyszor volt hazas hanem azon, h a felek mennyire jonnek ki egymassal. Ezt nem lehet ugy nezni, h valaki 3 szor szurt el valamit sokkal inkabb ugy h 3 szor nem passzoltak a felek.
2019. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Bocsánat, de nőként is az elsővel kell egyetértenem.
2019. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha férfi lennék, biztosan nem vennék el olyan nőt, aki ilyen sűrűn cserélgeti a férjeit. Vagy neki nem jelent semmit a házasság, és csak beleugrik mindenbe ész nélkül vagy a férfiak ismerték ki az igazi arcát az esküvő után, ami miatt végül otthagyták.
2019. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtató az 1-es válasza. Kétszeresen elvált nő vagyok. A csodálatos gyerekkorom elöl elmenekültem 18 évesen egy 36 éves pasihoz, majd mikor fél év után megkérte a kezem, gondolkozás nélkül igent mondtam-azt se tudtam igazából mire.

Majd fél évvel az esküvő után vége lett-megvert, bezárt, féltem tőle,leléptem. Nem gondolkodtam én azon, hogy a férjem, azt se tudtam mit jelent az.

Majd megismertem A férjem. 18 évig éltünk együtt, született 2 gyerekünk, de végül válás lett a vége.

Most van egy kapcsolatom. Ő még sosem volt nős,én már elváltam kétszer...

Nem tudom férjhez mennék e újra, de egyelőre még nem is kell ezen gondolkodnom. Csak szerettem volna leírni, hogy azért ezek a dolgok se mindig olyan egyszerűek. Igen, mondhatni hogy kétszer rosszul választottam, illetve engem is rosszul választottak. Egy harmadik válásba én se mennék bele, és talán pont emiatt egy házasságba se...

2019. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!