Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családos férfiak, az apaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos férfiak, az apaság megtartását választanátok és nem válnátok, vagy igy is válnátok, ha már nem lenne jó a házasságotok és esetleg képbe jönne egy harmadik is?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez így nem világos, részletezd kicsit.. milyen apaság? már van, vagy csak terv a gyerek? nem érthető
2015. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Mindig a hazassag megjavitasat valasztanam ha mar van gyerek.

No van sok de gyerekem csak egy van

2015. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
van gyerek
2015. dec. 19. 14:10
 4/21 A kérdező kommentje:
természetesen mindenki véleménéyre kiváncsi vagyok, csak légyszi irjátok le, hogy apák vagytok-e már, és esetleg régebb óta házasok (legalább 3-4 éve), mert más elméletileg véleményezni még gyerek vagy akár feleség nélkül és más, ha már megtapasztaltad, milyen a házasság és az apaság.:)
2015. dec. 19. 14:12
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Szóval megismerkedtél egy pasival, akinél kiderült hogy családja van.

A kérdés az, hogy hiteget e téged hogy megfektessen, vagy csak te reménykedsz a válásukban?

2015. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez a kérdés lényege, ez hozzáköltés :) A kérdés lényege le van irva közérthetően :)
2015. dec. 19. 14:26
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor annyiban módositok, h nem feltétlenül kell képbe jönni harmadiknak, a lényeg, hogy a házasságot választod-e a gyereke(i)d miatt, vagy elválsz, felvállalva, hogy nem lakhatsz már vele, velük minden nap.
2015. dec. 19. 14:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az csak a felszin amit leirtál.

Hidd el nem lényegtelen kérdés hogy belenyulsz e (v más) egy család életébe.

A 3. bolondot csinál e magábol naivságbol.

Ok! Modositasz. A 3. egy rossz kapcsolatban gyujto elegy. Gyerekkel 5x jobban meggondolja hogy lelépjen.

Ha nincs 3. gyerek nélkül tovább kitart a párja mellett.

És ugye most nem a kufircrol, hanem a válásrol beszélünk.

Sokat ismerek aki gyerek mellett simán dugna, de se válni nem akarna, se felesleges rizikot nem akar vállalni.

2015. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Apaság megtartását választani????

Hát,lehet én vagyok ufó de szerintem az apaság kérdését nem érinti a válásjó esetben. Attól,hogy elválnak,még ugyanúgy marad apa is,csak lesznek kötelező plusz elfoglaltságai,a korábbi kötetlen elfoglaltság helyett.

Szóval az a kérdésed,hogy ha van egy 3.akkor a férjek a feleségüket és gyereküket választják-e??

Nagy többségben igen! Ahhoz nagyon-nagyon sz.rnak kell lennie a házasságnak,hogy lépjen,de akkor sem a 3.miatt fog lépni.

2015. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
apaság megtartását választani- ugy értettem, hogy együttélni a gyerekeddel napi szinten, ahogy eddig is. természetesen egy jó apa válás után is apa marad, épp ezért kiváncsi lennék, hogy élné meg, ha ez az állapot megszűnne.
2015. dec. 19. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!