Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor megismertétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismertétek a párotokat, már akkor tudtátok, hogy ő lesz a férjetek/feleségetek?

Figyelt kérdés
Éreztétek, hogy ő az igazi vagy hasonló.
2020. jan. 23. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhattam, de ahogy megismertem egyre jobban kezdtem remélni. :)
2020. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kifejezetten az volt az érzésem, hogy bár nagyon cuki, köztünk biztos nem lesz soha semmi.
2020. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta ismertem már a férjemet, mielőtt összejöttünk, kerülgettük egymást mindig, de sosem volt jó az időzítés. Nem is baj, nagyon fiatalok voltunk még (20 alatt), jó eséllyel csak elrontottuk volna. De azt akkor is tudtam, hogy ha egyszer végre összejövünk, akkor úgy maradunk, a felesége leszek. Azért tudtam, mert nagyon durván passzolunk, ez már akkor is feltűnt körülöttünk mindenkinek, mikor még nem voltunk együtt, plusz évekig nem bírtunk leszállni egymásról, és hiába nem jártunk, mindig ott volt a levegőben. Jó volt a megérzésem, összejöttünk, és olyan könnyen, magától értetődően alakult minden szépen egymás után, és azóta is nagyon jól megvagyunk (10 éve).
2020. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én simán emlékszem arra a pillanatra, amikor elém viharzott az egyetemen. Én csak ültem a teremben, felnéztem, aztaaaakrvvvvaaa...jéééééézusssss...TE leszel a feleségem, történjen bármi is.

Pedig ő csak rossz terembe jött be, amikor ezt észrevette, ahogy jött úgy ki is ment. Én onnantól fogva láttam a pontos célt, másnap leszerveztem vele egy találkozót... aztán jóideje meg már házasok vagyunk, család, gyerek.

2020. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!