Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek nem durva ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem durva ha egy 24 éves lánynak nem engedi meg az anyja, hogy elköltözzon a férjével?

Figyelt kérdés

Anyám kolléganője. Azt sem akarta megengedni, hogy összeházasodjanak, semmit. Meg ugyanaz itthon is, hogy örökre a falucskában maradsz, milyen jó.. Ők választottak iskolát, a csajnak is, nem engedik sehova, nem értik mi a probléma, hogy nem nekik kellene dönteni, felnőtt már, hiába magyarázod.


Tanárok, de nagyon betegek, kontroláló mérgező szülők. Nem csoda, hogy engem is beköpnek 22 évesen, ha elmegyek egy orrsprayért is... Bartáom nem lehet, de igazságtalan, hogy ilyenek tonkreteszik az életedet. Pont ez a nő is, múltkor patláiát rendezett, hogy úgy köszöntem nekik, hogy "jó naoot helló", mert vele volt a lánya is... Ócsároltak, hogy eletegezem. Teljesen betegek, csak az iskola, vasszigor, kutatás. Sajnos az alkoholista apám nem hogy nem szól rá, de meg is pofoz... Pluszban én sem költözhettem el, semmi... Barát ugyanmár őrzi a tanári kar a szüzességemet... Hihetetelen, az egyiknek a férje hónapokig követett és jelentett rólam anyámnak, mert bár én nem ismertem, azzal a busszal utazott, mint én... Ilyenek mellett nemhogy felnőni nem lehet, de normális életed sem, soha. Ezt az egyetemet is azért erőltette rám, meg vertek miatta, mert mit mond a tanároknak, de nem is különbek. Kipletykálják egymásnak még azt is, hogy mennyit pisilunk.


Elviselhetetlen, ha nem rúgnák ki anyámat miatta, meg nem kapnék, előszor elmondanám nekil, hogy az mimdennek a teteje, hogy beköpnek, hogy pisilni engedély nélküel voltam 22 évesen!!, zaklatásért, rágalmazásért stb. Mert ez zaklatás.


De jobb lenne megszakítani mindne kapcsolatot ezekkel. Még meg is dicsérik őket, ha engem itthon megvernek... Meg ki tudja mit hazudozik össze nekik. Egészségük gyi gondokat kibeszél, milyen bigyit hordok, milyen a székletem, ennek senki nem örülne. Meg úgy éljem az életemet, hogy nekik jó, vicc. Aztán egyszer csak észreveszed, hogy elment az életed. Aztán ki is röhögnek, hogy lúzer vagy...


2020. jan. 27. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Most már tényleg nagyon unalmas vagy...minek írod ki mindig az életedet mozzanatait, ha néha ívben tojsz a valaszokra?
2020. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
*nagy ívben
2020. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ne vegyél be fogalmazás gátlót írás előtt. Ez siralmas.

24 évesen nem kell már szülői engedély

2020. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy pszichológust, és költözz el. Nagyon unalmas az állandó panaszkodásod!
2020. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szülőket csak pofánröhögöm. Meg az a gyerek is, aki nem áll a sarkára onnantól, hogy nagykorú, egy rakás csődtömeg a szememben. Barátnőmnek ugyanilyen gyökér anyja volt. Fogta a csaj, 18 évesen összeszedte a cuccait és húzott is el az első adandó alkalommal kollégiumba, onnan meg albérletbe.


Aki nem tudja ezt meglépni, annak úgy látszik, kényelmes a helyzet még.

2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem kamu, a csaj a 24 éves nem én.


Komoly lelki meg fizikai terror mellett, 18 évesen nulla pénzzel érettségi után, se rokon, se barát megszökni, kerestetne, utánad jött volna. Vagy nem is hagyta volna, hogy elmenj! De mindegyik tanárka ugyanilyen a gyerekével, kivéve egyik, meg nem minden iskolában.


Ja igen, Magyarországon nagyon vicces a bántalmazás... Ez a szint... Nem is érdekel.

2020. jan. 27. 20:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kor fölött nincs szülő, aki utánad tud nyúlni, ha te nem akarod! A rendőrség is csak annyit mond neki, hogy megtaláltak, és jól vagy, de nem adják ki a címed.
2020. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Neten kiírtad ezt a kérdést! Kicsit kutakodnál és egy bosch vagy hasonló helyre elmehetsz összerelő operátornak. Egyetemist vagy diákhitelből albérletezhetsz.
2020. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még mindig ez a kényelmesebb, mert különben lelépnél és a saját lábadra állnál. Vannak szülők, akiknél ez az ára a kiszolgálásnak és/vagy a meglobogtatott örökségnek, mert a gyereket nem tartják egyenrangú embernek, inkább saját nevelésű házi kedvencnek. Ha nem önállósodsz, mert jobban félsz az ismeretlen élettől, amikor magadért vagy felelős, elfogadod ezt, és maradhatsz a kiszolgáltatott helyzetben és otthon a halálukig gyerek státuszban.
2020. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kényelmesebb? Szerintem meg börtönben lenne a helyük mellesleg.


Megvernek, napi szinten fenyegetnek, hogy megölnek. Legutóbb október végén próbálta apám, az volt a szerencsém, hogy sikítottma véletlen... Az orromat megint eltörte akkpr, előtte már 2 alkalommal, teljesen görbe, folyamatosan fáj... Meg hasonlók. Sokkolóval fenyegettek. Elég félre nézni, vagy nem elég hangosan válaszolni és nekem jön. Ha otthagynám a sulit, mait megteszek, akkor is élve nem jutnék ki innen...


Ez a nagy helyzet... De ez Magyarországon tök normális. Tanárkák még meg is dícsérik érte, hogy a "szemtelen" kölyköt verik...sőt anyám még asszisztál neki is, meg tépkedik a hajamat, hogy mit merészelek sírni. Persze annak is én voltam az oka, hogy a szomszéd meghallotta, mert az udvar közepén akart megölni elvörösödve, de hát a kölyökkel lehet, mert nem megy a kibeb...szott számvitel, amit rám erőltettek. Mindent megtettem, a tanár direkt szivatott. De voltak hasonló kegyetlenségük gimiben is, mert nem kitűnő voltam, hanem 4,6-4,8....

2020. jan. 28. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!