Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok szexmegvonással akarna elérni valamit nálatok?

Figyelt kérdés
A konkrét esetemben 5 hónapja nincsen szex. 25 vagyok, a barátnőm 26. Ebből 3 hónapot külföldön voltam szakmai gyakorlaton, ő pedig meglátogatott. Szerinte nem vele tervezem a jövőm (ki akart velem jönni, de mondtam neki, hogy ezért ne hagyja ott az otthoni munkáját), illetve nem ő a legfontosabb számomra, mert pedig biztosra szeretne menni, nem akar kifutni az időből ( éves kora előtt szeretné szülni az első gyerekét). Ez az én szemszögemből azt jelenti, hogy be szeretném fejezni az egyetemet először (még egy év, ő pedig már 3 éve dolgozik), utána pedig dolgozni szeretnék 2-3 évet, mielőtt házasodnék/családot alapítanék. Eljegyezni is az egyetem után szeretném adott esetben. De így, hogy nem akar velem szexelni, nagyon elkeserít. Többször próbáltam vele beszélni, nyomulni, de semmi. Egyébként ha találkozunk, együtt alszunk, de nem hagyja, hogy bármi is történjék. Azt mondja, neki is szar, de szeretné rajtam látni, hogy komolyan veszem. Szerintem mindent megteszek, de egyre inkább az az érzésem, hogy csak akkor feküdne le velem ismét, ha eljegyezném. Ti mit gondoltok?

2014. aug. 30. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő is kiírta erre az oldalra az ő verzióját. vagy ugyanaz az ember vagy, és trollkodsz
2014. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem 1x próbálna meg ilyet a párom többször nem. 24/F
2014. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Női szemszögből nézve is zsarolás ez, a helyedben meg szakítanék vele...

20/L

2014. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ne hagyd hogy zsaroljon. ha nem egyeznek a terveitek akkor szerintem nincs értelme együtt maradnotok
2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 pinkpancser ***** válasza:

Igen, ezt már olvastuk.

A válasz pedig egy szó: Viszlát!

2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 viktorvarga ***** válasza:
a kapcsolatod be offolt,a csajod félrekur
2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg, mert ez így nem jó. amúgy meg mondd neki hogy ha nem szeretnéd meg nem vele terveznéd a jövőd akkor nem viselnéd el h így zsaroljon.
2014. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is dobnám, engem ne zsaroljon az aki elvileg szeret.
2014. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatba a szexmegvonással történő zsarolás nem fér bele! A legundorítóbb, amivel nő zsarolhat...


Aki ebbe belemegy, az nem normális... vagy ritka nagy papucs.

2014. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem t'om, nekem ez nem tűnik zsarolásnak. Nem írtad, mióta jártok, a lány pedig nem mond olyanokat, hogy amíg nem jegyzed el, nem akar szexelni. Sokat voltál távol, talán elhidegült kicsit, és mivel nem akartad, hogy veled menjen, elgondolkodhatott, vajon miért nem, talán az, hogy ne hagyja ott érted a munkáját, csak duma - bizony a nők belelátnak a dolgokba olyasmit is, ami nincs ott. Én is lány vagyok, szóval tudom, milyen ez.

És bár én ódzkodom az egész esküvő témától, megértem, hogy egyes lányoknak fontos, hogy idő szerint műveljék a dolgaikat. Ismerek olyan lányt, aki még tizenévesen eldöntötte, hány évesen szeretne házasodni, és mikor akarja az első gyerekét, majd a másodikat és harmadikat. Olyan fiút talált, aki ezt el tudta fogadni. Az a helyzet, hogy sok ember nem tud rendszer nélkül élni, mint ahogy valaki felírja a teendőit, úgy valaki megtervezi előre az egész életét, mert ez ad neki támpontot, ettől érzi azt, hogy stabil vonalon halad.

Mivel nem írtad, mióta jártok, így véleményt de tudok mondani. 5 hónapja miért nincs hjirtelen szex? Azelőtt volt rendesen? 3 hónapot voltál kint, olyan távolságból azért nehéz életben tartani egy bizalmon alapuló kapcsolatot, vagy inkább magát a bizalmat. Ezek szerint 2 hónapja vagy itthon? Valószínűleg van oka, amiért nem akar szexelni, de nem hiszem, hogy ez zsarolás lenne. Egyszerűen csak vissza kell férkőznöd a bizalmámba. Ha szereted, szánsz erre időt, és nem hisztitel 5 (de inkább 2) hónap szexmentesség miatt. Az, hogy Te kimentél 3 hónapra, nem az ő hibája, inkább Te vontad meg tőle magad, és nem fordítva. Szóval inkább szedd össze magad, próbálj a kedvében járni, mond neki, hogy szereted. Ha ennyi is nehezedre esik, és a zsarolást látod benne, inkább szakíts vele, mert ha ennyivel nem tudsz megküzdeni, egy házasélet gyerekekkel túl nagy falat lenne számodra.

Nem szemétségből írom, de így gondolom. Ez nem a személyed ellen szól, hisz nem ismerlek ahhoz eléggé, de általánossáhban véve egy ilyen problémázásra ennyit tudok mondani.

L23

2014. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!