Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jobb ha hazudik? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha hazudik? Vagy inkább őszinte legyen?

Figyelt kérdés
A barátnőm elvan hízva +25 kg. Tudja is és tesz is érte már.De azzal dicsekszik,h az ő párja a normális férfi mert ha kérdezi, h csínosé igent mond.Bezzeg az én párom egy tahó mert ő megmondja az én szemembe h meg van pár kg és csinosabb lennék vékonyabban.Most az a férfi a jó aki bele hazudik az arcunkba? Én jobban örülök, h a párom jelzi felem ,h itt ott meg van és nem hazudik.Ettol nem tahó .
2020. febr. 2. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Az en exem volt hasonlo aki folyamat azt akarta velem megertetni hogy nem lehetek a vilagon a legjobb legszebb nö mert termeszetszerüen mindenkinel vannak szebbek jobbak nala is.


En folyamat azt ereztem hiaba öszinte folyamat rombolta az önbecsülesem mellette egy idö mulva senkinek ereztem magam aki örülhet hogy egyaltalan van baratja mondom ezt ugy hogy 45 kg voltam mellette.

2020. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Neked az a jó, ha őszinte, neki az, ha hazudik. Nem vagytok egyformák.

És akkor le is zárhatjuk a provokációt.

2020. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

1 vagyok.

En ugy valok vele mint a mesekben hogy a vaddisznonak a vaddiszno kölyök a legszebb hogy akit szeretünk azt csinosnak latjuk es a legszebbnek hiaba nem ö az orszag szepe verseny gyöztese

2020. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
És ezt csak így megjegyzem, hogy lehet, hogy az övének úgy jön be. Te meg gondolkozz el a saját kapcsolatodon.
2020. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem nem jön be mert a férje mondta a páromnak, h vékonyabban szebb volt,de nem mondja meg a szemébe mert nem akarja bántani.En látom magamon a hibákat és örülök, h a párom nem hazudja h az szép hanem ő is azt mondja igen az ott nem szép.En maximalista vagyok a külsővel szemben, e látom ha feljött pár kg. Inkább megelőzni már az első 5 kg mint mikor már feljön 20 kg és akkor szenvedjek ,h fogyjak le.
2020. febr. 2. 10:25
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem engedd el e témát, hogy "más mit mond/nem mond az ő párjának". Ők így ti úgy.
2020. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ő állt bele az én páromba, h mekkora tahó!! Ő nem elne vele.En meg mondtam ,h ha attól érti jól magát, h hazudik a párja akkor éljenek úgy
2020. febr. 2. 10:31
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Mónika show...
2020. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A mai világ olyan lett,h igazság fáj az embereknek .Inkább beállnak a kegyes hazugság sorba.
2020. febr. 2. 10:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a mondattal amikor megmondtad neki el kellett volna engedni a témát szerintem.
2020. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!