Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A neten mindenki hazudik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten mindenki hazudik? Vagy vannak, azért őszinte emberek is?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel,és tök öszintének tünik,de mégis félek,hogy mi van ha csak egy nagy kamu gép?

Már csak azért is,hisz ugysem találkozunk,akkor meg azt mondhat,azaz írhat amit akar,nem?


2010. jan. 17. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vagy rendes a tag vagy nem! Ezt úgyse tudod eldönteni msn beszélgetés alapján! Énis megismerkedtem így egy csajjal. én rendes voltam vele és ő is velem! Igaz sose találkoztunk! :)
2010. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden ember hazudik, és ez nem az cyber világra értendő.

Más kérdés, hogy ki miben hazudik.

Neten az emberek általában nyitottabbak pont azért, mert tudják, hogy úgysem találkoznak így olyanokat is elmernek mondani egy idegennek amit még a barátaiknak sem.

2010. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam hazudni. Kikérem magamnak. Úgyse találkozunk.
2010. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na ettől én is mindig félek:)nem is szoktam nagyon bele élni magam,én csak azzal vagyok őszinte aki tényleg normális:)14/l
2010. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szóval,azért még vannak őszinte emberek,ez megnyugtató! :)
2010. jan. 17. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresztkérdések, a megoldás a keresztkérdés! A különféle tesztek (pszicho, hazugság) érvényességét is ezzel mérik! Hajrá!
2010. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a neten sokan kamuznak.

de NEM MINDENKI.

szerintem olyan kijelentést nem is lehet tenni, hogy 'mindenki ilyen, vagy olyan, így, vagy úgy'.

mindig, minden alól van kivétel.

(talán az alól nincs, hogy 'mindenki kakál', de az más dolog :D)

2010. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, ugyanazt más formában, ahol látszólag nem azon van a hangsúly! hajrá!
2010. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindig hazudok a neten!


...


...


No, ezt azért nem kell komolyan venni.

A neten épp annyian hazudnak, mint a valós életben. A gond az, hogy itt csak a szöveget látod, és a kísérő jelenségeket (amiből kiderülne a hazugság) azt nem.


Megoldás: a szükséges körök (ismerkedés, néhány egyszerű dolog tisztázása) után TALÁLKOZNI!

És nagyjából úgy találkozni, mintha akkor kezdenétek ismerkedni. Onnan kezdve indul az igazi ismerkedés.


Nem lehet mindenkit eleve hazugnak kezelni!

Ha tényleg hazug, majd kiderül.

De ha nem? Akkor hogyan fogja megbocsátani neked, hogy hazugnak nézted?

És ez még akkor is igaz, ha 100 hazugra csak egy igaz jutna. 100 hazug után a következő emberhez, aki ismerkedni szeretne, még mindig nem fordulhatsz úgy, hogy eleve hazugnak nézed.

2010. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Minden ember hazudik, és ez nem az cyber világra értendő.

Más kérdés, hogy ki miben hazudik."

azért ez nem biztos,hogy így van. én a mostani barátommal neten ismerkedtem meg.semmiben nem hazudott és azóta is együtt vagyunk:) (5 hónapja)

persze ha taliztok fontos,h elötte megbizonyosodj róla,hogy ő az. (web cam,teló,myvip) sőt mikor anyumék nem hitték el,h ő az még a személyiét is lefényképezte és elküldte:D

2010. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!