Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők többsége monogám. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tom35 kérdése:

A nők többsége monogám. Miért jó nekik a nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a tapasztalatom, hogy olyankor jön a nyitott kapcsolat ötlete, amikor egyik félnek, vagy mindkettőnek van valaki, akivel szívesen kavarna, de nem akar kilépni a kapcsolatból. Ez egy kompromisszumos megoldás. Látszatra. Mert előfordul, hogy az új partnerrel kialakul valami több, mint a legális szeretői kapcsolat. Akkor aztán robban a bomba.
2020. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül érdekházasságoknál látom értelmét, illetve az olyanoknál akik már csak úgy elélnek egymás mellett, de anyagi és "ideológiai" okokból nem vállnak el.
2020. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem jó, és nem is mennék bele.
2020. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt nem minden nő monogám, aki igen, az nyilván nem igényli a szexet másokkal is a párján kívül. Másrészt van, aki monogám, de a pasija addig erőszakoskodik és győzködi, ameddig bele nem egyezik, hogy nyitott kapcsolatban legyenek. A pasi ígyis-úgyis dugna más nőket is, de egy fokkal jobban esik az embernek, ha bemagyarázza magának, hogy ez egy teljesen normális kapcsolati forma, attól még csak őt szereti, nem pedig megcsalja.
2020. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy jó? Nekem pl nem lenne jó.
2020. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam hogy a nők TÖBBSÉGE monogám. Nem azt, hogy minden nő az. Abban egyetértek hogy nem jó a kierőszakolt nyitott kapcsolat. Szerintem abba a nő belehal lelkileg.
2020. febr. 13. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
A nyitott kapcsolat igazságtalan a férfiakkal szemben, mert egy nő akkor jut szexhez amikor csak akar, míg a pasiknak nagyon meg kell dolgozni érte.
2020. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak addig vagyunk monogámok,amíg szerelmesek vagyunk.
2020. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazságtalan, mert a nők akkor jutnak szexhez amikor csak akarnak? De nem akarnak! Ha akarnának, akkor sokkal több pasi is szexhez jutna ezáltal. Vagy nem?
2020. febr. 13. 23:13
 10/12 LazyJones ***** válasza:
37%
Vicces, eddig 3 nyílt kapcsolatot ismertem, mindegyiket a nő kezdeményezte, és ő is élt intenzívebben a lehetőséggel. Szóval nem, szerintem a nők többségében nem monogámok.
2020. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!