Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik nyitott kapcsolat? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nyitott kapcsolat? Ti vagy a környezetetekben tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés

Magát a fogalmat ismerem. Nyitott kapcsolat. Egymás felé elköteleződünk, együtt tervezünk, élünk, de mindenki félrek.urhat.

Hogy jutot el idáig egy házasság? Ez működhet úgy, hogy közbe szeretem a házastársam? Ez egy korcs gondolkozás?


Vélemény?


2018. febr. 24. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos létezik ilyen házasság, bár a kérdés jogos, hogy: de minek?
2018. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
A környezetemben 3 nyitott kapcsolatról tudok, és nagyon mezei emberekről van szó, akikről tuti senki nem feltételezni. Átlagos, normális életet élnek, dolgoznak, utaznak, gyereket nevelnek. Nem korcs gondolkodás, nekik így jó, így boldogok, szívük joga, a lényeg, hogy meg tudtak egyezni.
2018. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg a világon szerinted minden ember el tudja képzelni, hogy "Oké, mostantól soha sem szexelek mással, csak veled."? Nem.


És ezért jó ez, mert így civilizált, 21. századi és felnőtt keretek között lehet a szexuális igényeket lerendezni.


Anyagilag és érzelmileg ugyanúgy a családom mellett állok. Szeretem a párom szeretettel, nem kések le esti mesét vagy családi programot mert mással vagyok. Anyagilag is csak a családomról gondoskodom. De ez mellett, mert olyan vagyok szexuálisan, hogy van vágyam más partnerek iránt, ezért ezt a vágyam is kiélem. Nyilván gyereket nem lehet csinálni/mástól teherbe esni, csak a kapcsolaton belül van gyerek. Lehet hogy egy állandó másik partnerrel akivel hetente találkozom, lehet hogy pár havonta felszedek valakit, de lehet hogy évekig nem csinálom egyáltalán, mert épp nincs rá igényem de legalább olyankor is ott van a biztos tudat, hogy megtehetem.

Azt is meg lehet beszélni, hogy a másik mennyire tudjon róla. (semennyire csak tudja hogy csinálhatom, szóljak neki, részletekbe menjek)


Nincs sunnyogás, nincs titok. Igen, ez egy jó dolog az ilyen típusú embernek

2018. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ebből mennyit tud a társad 3-as?
2018. febr. 24. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ő azt kérte, hogy magamtól ne mondjak neki semmit, de ha egyszer véletlenül megkérdezi, akkor válaszoljak ezzel kapcsolatban őszintén. Én ugyanezt kértem pontosan így tőle viszont.
2018. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen kapcsolatról tudtam, mindkettő véget ért.

Egy fiatal pár: ott a férj aktívan félrejárt, a felesége inkább csak tűrt. Annyira szerette, hogy azt se bánta, ha csalja, csak vele maradjon. Persze rengeteget sírt. A végén a férje elhagyta egy másik nőért.

A másik egy középkorú pár: így akartak színt vinni a hétköznapokba. Szerintem csak a haldokló házasságuk akarták elviselhetővé tenni. A férj hiába próbálkozott a 20 éves lányoknál, nem kellett senkinek. A felesége meg végigdugta a környéket 20-50 év között. Aztán beadták a válást.

2018. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

6:

Az első nem nyitott kapcsolat, amit írtál. Mindkét fél beleegyezése kell hozzá jó, nyugodt lélekkel.

A második simán előfordulhat, ha az egyik fél nem vonzó. Egy nőnek meg ugye könnyebb fa szhoz jutnia, mint egy férfinak puncihoz (ingyen).


Meg persze a nyitott kapcsolatokban is van olyan, hogy csak az egyik fél csinálja ezt, de olyan is, ahol mindkettő igen.

2018. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Vicces, amikor vki az sem tudja mi a nyitott kapcsolat, de nagyon okos....

Mi még nem élünk nyitott kapcsolatban a férjemmel, de a részemről mehetne, azonban ő lényegesen konzervatívabb és nem tudná elképzelni, hogy más férfi hozzámér.

Elég sok férfi érdeklődését felkeltem, a férjem ezt azért szereti, de ha vki picit pofátlan (sztem még belefér), akkor nagyon kiakad.... Engem nagyon nem zavar, ha látom egy nőn, hogy akarja a férjem, inkább óriási büszkeséget érzek, és még izgat is.

Számomra az egesz csak a szexről szólna, mivel a férjembe vagyok szerelmes, ő a mindenem. Termeszetesen csak úgy mennék bele, ha ezt meg tudnánk beszélni, mert szeretném, ha boldog lenne.

2018. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek. Harmadik voltam egy ilyen kapcsolatban (édeshármas)

A kapcsolatuk példa a számomra: olyan gyöngéd szeretetet, egymás iránti figyelmet sehol máshol nem láttam.

De találkoztam olyan "nyitott kapcsolattal" utánuk, mint a fent elmeséltek. A feleség látványosan máshol akart lenni ismerkedéskor.

Nem is lett belőle semmi, nekem meg jó időre elment a kedvem. Társkeresőn is feltűnt, hogy a párként regisztráltaknál szinte mindig a férfi kommunkál, a nővel nehezebben ment. Ők azok a párok, ahol a hölgynek semmi kedve az egészhez.

Meg egyszer a férj lett féltékeny, de ez egy másik sztori :D

(Nem keresek párokat már, se párkapcsolatot, se alkalmit, szóval ne is írj üzenetet)

27n

2018. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!