Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszautasításkor mi a reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasításkor mi a reakció?

Figyelt kérdés
Ti hogyan fogadnátok el ha férjetek mindennapos szex igényével kellene küzdenetek. Középkorú nő vagyok nekem ez sok. A minden másnapit kompromisszumként elfogadnám. Nálatok hogy reagál férfi párotok a visszautasításra megértéssel vagy sem?
2020. febr. 19. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért nincs rá igénye, mert megkapja mástól.
2020. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem kapja meg otthon, majd megkapja máshol
2020. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Majd talál valakit aki hajlandó vele minden nap...
2020. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

En az egyoldalusàgba sokalltam bele. Ez a neki jo nekem nem tipusu szexbe.

Én ki is àbràndultam ez miatt de undorom is kezdett kialakulni töle, nem volt nehéz szakitanom igy.

2020. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő! Igen nekem is érthetetlen miért nem zavarja hogy én nem akarom ennyiszer. Akkor hogy szeret engem? Csak a saját szex igénye a fontos? Azt mondja szeret.

Nekem azt tanították a szeretet mindig megértő.

2020. febr. 19. 20:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan mióta látszik ennyire nyilvánvalóan a kettőtök közti igényszint, kérdező?
2020. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertem az elso par hozzaszolo melyik barlangbol kuszott elo. Nem mindenkinek van igenye mindennapos szexre. A szex az oromszerzesrol nem csak az oromkapasrol is kene szoljon fokent egy tartos kapcsolatban. Ergo ha a masik nem akarja nem kényszeritem ra. Ha csak a szex kell neki es nem a szex veled akkor meg van ket keze.
2020. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Párom nem érti ha szeretem akkor miért nem kívánom őt minden nap mert ő igen.
2020. febr. 19. 20:17
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

5. Szerintem ez lehet EQ függvénye a srácoknál.másik barátomat viszont pont az örömszerzès csigázta fel, és valahogy elejétöl kezdve tanult tapasztalt is a nökröl, nem tudott egocentrikus lenni és èrtett is mindenhez beszelni sem kellett rola hogy most mit hogy kène.

Különbözöek a ffiak.

2020. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az első 2-3 túlfűtött hónap után már látszott bár mióta együtt élünk nekem azóta nagyon zavaró ez az igénye elvárása.
2020. febr. 19. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!