Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszautasításkor mi a reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasításkor mi a reakció?

Figyelt kérdés
Ti hogyan fogadnátok el ha férjetek mindennapos szex igényével kellene küzdenetek. Középkorú nő vagyok nekem ez sok. A minden másnapit kompromisszumként elfogadnám. Nálatok hogy reagál férfi párotok a visszautasításra megértéssel vagy sem?
2020. febr. 19. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
#7ez meg a másik véglet hogy az alkudjon meg akinek több az igénye. Ilyen formán a szeretet kétirányú utca. Vagyis rakja szét többször a lábát a masik.
2020. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

"...nem zavarja hogy én nem akarom ennyiszer. Akkor hogy szeret engem? Csak a saját szex igénye a fontos?"


A férfiaknak a szex szükséges az intimitáshoz. Az intimitás meg nőknek szükséges a szexhez. Ha te csökkented, akkor a kapcsolatotok is fakulni fog.

2020. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő. Szerinted akkor akik nem túl fiatalok és olyan kapcsolatban élnek ahol nincs mindennap szex akkor az a kapcsolat csak rossz lehet és intimitás nélküli?
2020. febr. 19. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

#11


Hat neked semmi fogalmad sincs a szexrol legfokeppen a noi oldalarol. Uristen. Ha nem kivanom a szexet akkor nem kivanom.Brad Pitt is jöhetne akkor se kívánnam. Nem szexelunk kotelessegbol, mint ahogy nem iszunk, alszunk, eszunk kotelessegbol. Uristen. Ennyire nem tartani becsben a masik szemelyes szabadsagat... Ha valakinek az alapigenye csokken le akkor oke, lehet dolgozni hogy visszaallitsuk az eredetire de ezt is kozosen. A parod nem egy prostitualt akitol igeny szerint kaphatsz szexet, es meg egy prostitualt se nedvesedik csettintesre. A szex nem a labszettevesrol szol. Ha neked igen akkor nagyon sajnallak. Ha neked egy darab fa kell aki turi hogy dugjatok,nem elvezi vagy faj neki,akkor meg gratulalok edesanyadnak h ilyen gyereket hozott a vilagra. A paromat az izgatja h latja mennyire elvezem hogy latja mennyire kivanom ot. Az elozo kapcsolataban a lany is "szettette a labat" de a vegen nem elvezte a szexet ami neki pl tok nagy egotores volt.

2020. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
én elfogadtam, hogy a feleségem nem akar annyiszor, megértéssel fogadtam és nem járok máshová....még:)
2020. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a minden másnapi is bőven elég. Próbáld vele megbeszélni, hogy kevesebb, de minőségibb szexben legyen részetek. 29f
2020. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!