Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyanakszom, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakszom, hogy a férjem megcsalna. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már régebb óta furának látom a viselkedését. Régen ha korán bement dolgozni, akkor 3 nagyon max. 4 körül már itthon volt. Most meg állandóan a munkára hagyatkozik, hogy sok dolga van, miközben azt panaszkodja, hogy a termelésük mennyire visszaesett a vírus miatt... Az utóbbi napokban elhessegettem ezeket a gondolatokat, már-már meg is felekeztem a rossz megérzéseimről.

Szinte mindennap megkérdezem, hogy mi volt az ebéd a melóban (motivációként, hogy ötletet merítsek), ma is megkérdeztem. Erre mutatja a képet a telefonjából (tök átlagos hús, átlag körettel), h lefotózta nekem. Furcsállni kezdtem ezt, h minek is fotózta le nekem az egyszerű rántott húst, miközben sosem szokott ilyet, maximum ha napközben épp az idő tájt beszélünk és itt-ott elküldi, hogy ő ebédel. (Ma is beszéltünk ebédidőben)

Tudom, tudom, rendkívül ostoba logikának tűnhet, de valahogy nekem annyira úgy tűnt azzal a kaja fotó mutogatással, mintha magát akarta volna fedezni, hogyha netán meglátom képet telefonjában, akkor nehogy elkezdjem kérdezni, hogy hát ezt kinek fotózta le... Fuu, ahogy visszaolvasom, én is nevetek picit az egész sztorin, de belül mégis szól a kis veszharang... :/

Telefonjában sosem turkáltam, nem is szeretnék...

Egyébként mostanában észrevettem, hogy nagyon sokat tetszikel egy közös csaj ismerősünket instán. Nem nyomoztam, hanem már szemet szúrt.


2020. ápr. 8. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
elég esélyes főleg ha már régebbi házasság.ha a szex kevesebb lessz,szinte akkor biztos.
2020. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem csak gyakorolja a food fotozast, és dicsekszik neked a képpel, meglepetés is lehet, vagy titokban regisztrált a cookpad-ra és oda gyűjti a képeket, hogy ilyen kaját főzött. :D


Nem lehet hogy neked már egy picit megártott a korlátozas, és rémeket látsz?


Ha csak like-olja ugy hogy te is tudsz róla, az nem jelent semmit, gondolom nem a sexi képeit like-olja, hanem mondjuk a gondolatait egy-egy építő jellegű vagy vicces gondolatait, de gondolom nem ül egész nap a mobiljával a kezében. Attól hogy like-ol valakit és jó fejnek tartja attól még nem azt jelenti, hogy okod van aggódni hogy ezen nőre rá fog cuppani.


Mert akkor ha közösen vesztek boltba terméket, és mondjuk mögöttetek áll a sorban egy hölgy kevesebb termékkel a kezében akkor valószínűleg azon aggódnál, ha előre engednétek, hogy nehogy a férjed csekkolgassa hátulról.

Csak mondtam még egy irreális gondolatot.


Szerintem inkább ne gondolkozz ilyesmiken, attól hogy a termelés csökkent nagyobb felelősség van rajtuk attól függően mi a munkája, lehet előre kell tervezniük pláne ha most a munkavállalók otthon vannak és nem dolgoznak és stb.


Szerintem csak tulgondolod.

2020. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem irigyellek, rossz lehet, hogy nem érzed úgy, hogy megbeszélhettek ilyesmit. A gyanakvás.. biztos magányosnak érzed magad. Miért fotózta le az ebédjét? Neked, mert (ahogy te magad is mondtad) minden nap megkérdezed, hogy mit evett aznap. Jót tenne neked, ha leülnétek beszélgetni. Kérdezd meg őszintén, hogy hogy érzi magát, mik a tervei, mi bántja, ha netán borús a hangulata. Vele foglalkozz. Csak úgy lazán, cseverészni, közös program. Társas játék, séta, biciklizés, kertben piknik, bármi.
2020. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Mármint a meglepetést úgy értsd, hogy meglepetésként lefotózta neked az ebédet mi volt. A megcsalásnak azért vannak nyomai is, pl. parfüm illat és stb.
2020. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt és fél éve házasok.

Mostanság a szex íve lefelé vette az irányt, de beszéltünk róla és mindketten a javításán dolgozunk.

2020. ápr. 8. 21:42
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Bár sosem csaltak meg de annyit el tudok mondani, hogy ha szólnak a vészcsengők az nem hiába van. Azt neked kell tudni, hogy hajlamos vagy-e túlkombinálni dolgokat, hogy vannak-e gondok az önbizalmaddal amik miatt ok nélkül bizalmatlan vagy.

A szexuális életetek milyen, működik? A kapcsolatba ugyan annyi energiát rak mint eddig? Dícsér, van igénye romantikázásra, kifejezi, hogy szeret, foglalkozik veled? Hogyha nem akkor nagyon is van okod aggódni. Akkor sem feltétlenül csal meg de nagyon rossz irányba halad a kapcsolat.

2020. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
3. Igen, lehet igazad van és már csak mindenbe oda gondolom a dolgokat és kellett, hogy ezt valaki leírja, levezesse az egészet :-)
2020. ápr. 8. 21:44
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne azon gondolkozz, hogy megcsal-e, hanem hogy milyen a kapcsolatotok.

Elég szenvedélyes, eleget szexeltek, nem szokott panaszkodni, csináltok kettesben programokat (nyilván nem pont most)?

Beszélj vele ezekről, esetleg a szexről, tudd meg, hogy kalandhiányban szenved-e, ilyesmi.


Én a helyedben ezt tenném, legalábbis megvizsgálnám a hátterét a dolognak.


De ha ezek a problémák nem állnak fenn, akkor az arcába ordítanám, hogy egy rohadt szemétláda... XD

2020. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én próbálok neki sokat kedveskedni, olyan kaját főzni amit szeret meglepetésként is, vagy akár 8 órakor is sütök neki palacsintát 😅 Nem, nem csicskaként viselkedek, hanem tényleg szeretetből mindent :)

Lehetséges, hogy valami nyomja őt belülről, mert általában egy dolgon képes napokig is kattogni. Persze túl sokat sem akarom kérdezni, h mi a baja, mert aztán van, h azzal jobban idegesítjük a másikat 😅

2020. ápr. 8. 21:49
 10/23 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélni ilyenekről, de ha jobban belegondolok mostanság ezek nagyon kimaradtak... Az őszinte beszélgetések. Itt lesz a hiba :/
2020. ápr. 8. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!