Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyanakszom, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakszom, hogy a férjem megcsalna. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már régebb óta furának látom a viselkedését. Régen ha korán bement dolgozni, akkor 3 nagyon max. 4 körül már itthon volt. Most meg állandóan a munkára hagyatkozik, hogy sok dolga van, miközben azt panaszkodja, hogy a termelésük mennyire visszaesett a vírus miatt... Az utóbbi napokban elhessegettem ezeket a gondolatokat, már-már meg is felekeztem a rossz megérzéseimről.

Szinte mindennap megkérdezem, hogy mi volt az ebéd a melóban (motivációként, hogy ötletet merítsek), ma is megkérdeztem. Erre mutatja a képet a telefonjából (tök átlagos hús, átlag körettel), h lefotózta nekem. Furcsállni kezdtem ezt, h minek is fotózta le nekem az egyszerű rántott húst, miközben sosem szokott ilyet, maximum ha napközben épp az idő tájt beszélünk és itt-ott elküldi, hogy ő ebédel. (Ma is beszéltünk ebédidőben)

Tudom, tudom, rendkívül ostoba logikának tűnhet, de valahogy nekem annyira úgy tűnt azzal a kaja fotó mutogatással, mintha magát akarta volna fedezni, hogyha netán meglátom képet telefonjában, akkor nehogy elkezdjem kérdezni, hogy hát ezt kinek fotózta le... Fuu, ahogy visszaolvasom, én is nevetek picit az egész sztorin, de belül mégis szól a kis veszharang... :/

Telefonjában sosem turkáltam, nem is szeretnék...

Egyébként mostanában észrevettem, hogy nagyon sokat tetszikel egy közös csaj ismerősünket instán. Nem nyomoztam, hanem már szemet szúrt.


2020. ápr. 8. 21:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb próbálj meg utána járni! Nézz bele a telefonjába, laptopjába. Ha rájön, hogy gyanakszol el fogja rejteni a bizonyítékokat, te leszel hülyének nézve és csak még jobban fogsz a bizonytalanságban vergődni.
2020. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%

Én hagytam volna bemenni dolgozni akkor hajnalban,de 10 perccel később utána indultam volna,és akkor meggyőződtem volna róla hogy mi is az ábra..

Amondó vagyok,hogy a vészcsengő az vészcsengő,soha nem véletlenül szólal meg. Én egyszer hallottam eddig életemben,és bizony nem véletlenül szólt.. :-( De ne őrlödj ezen sokáig,járj mihamarabb a végére,mert nem tesz jót neked és a kapcsolatodnak sem.Írd meg hogy mi történt végül,sok sikert!

2020. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jól néz ki a férjed?
2020. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!