Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti mit tennétek, ha a férjetek megcsalna titeket szülés után nem sokkal?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnátok eltartani magatokat? Vagy kivárnátok amíg vissza tudtok menni dolgozni?

Rokonokhoz költözni kisgyerekkel?


2014. szept. 25. 09:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%

gondolom rengeteg volt neki az a 6 hét..

pakolnék mennék

nincs bocsánat, sok mindenre van, de amikor terhesség alatt/után lép valaki félre, arra az én szememben nincs

2014. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
76%

Szóval csak technikai szempontból kérdezed (nem érdekel az érzelmi része, vagy hogy hogyan próbálnám megkeresni a hibákat, és tanulni belőlük, stb), ha jól értem.


Anyagilag, mostani életemből kiindulva: igen, el tudnám magunkat ugyanúgy tartani, visszamennék dolgozni, mert lenne lehetőség (csak heti 2 napot kell bejárni a munkahelyemre, többi otthon folytatható most is). Nem költöznék senkihez a gyerekkel (főleg, hogy vidéken vannak), meg azt visszalépésnek érezném, mert 8 éve nem lakom már otthon.


27n

2014. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

A szülés során szakadtam-vágtak, sajnos nem csak 6 hét maradt ki :-( Máshogy kielégítettem, de szerinte egy férfinak az nem elég.


Sajnos részmunkaidőre, otthoni munkára nincs lehetőség a korábbi munkahelyemen, már beszéltem a főnökömmel erről.

2014. szept. 25. 09:10
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

de szerinte egy férfinak az nem elég.


egy nőnek, meg aki megszülte a gyerekét és szenvedett eleget, de mégis kielégítette, ahogy tudta nem ez a bánásmód jár

2014. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

3: gondolom, munkahelyi bölcsitek sincs, igaz? (szóval nem állami szféra, vagy olyan cég, amelyik pályázott rá korábban?)


és gondolom, nincs annyi tartalékod, hogy egyedül eltartsd pár hónapig, míg nem tudsz visszamenni, igaz?


és nem fontolgatod a megbocsátást? (mert ez tök szimpi, nagyon karakán vagy!:))

2014. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Nincs munkahelyi bölcsi :-(


Tartalék van, abból ellennénk pár hónapot, de félek felélni. Pedig lehet ezt kéne, csak féltem a picit.


Gondolkodtam megbocsátáson, de ahogy az egészhez hozzááll, amilyen természetesnek veszi ezt az egészet, nem megy. Meg sem bánta, mai napig úgy gondolja, hogy ez "jár" neki.

2014. szept. 25. 09:16
 7/52 anonim ***** válasza:
77%
szülők?
2014. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az én lakásomban élünk, ezért könnyű helyzetben lennék. Összecsomagolnám a cuccát és kitenném az ajtó elé.

1-2 éves koráig viszont szeretnék otthon maradni a babával, de azt nem tudom, hogy a gyed-ből meg tudnék-e élni. Még nincs baba, szóval nem tudom, mennyit kapnék. De biztosan meg oldanám valahogy, gondolom, kapnék gyerektartást, családi pótlékát, családi adókedvezményt.

2014. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
91%

Feleségek, ti mit tennétek, ha a férjetek megcsalna titeket szülés után nem sokkal?

Kibsznám, mint macskát wc-ni.


Hogyan tudnátok eltartani magatokat?

Van félretett pénzem, az elég lenne hozzá.


Vagy kivárnátok amíg vissza tudtok menni dolgozni?

Nem, én nem élnék egy undorító féreggel tovább.


Rokonokhoz költözni kisgyerekkel?

Az enyém a lakás, tehát ő költözne, de azonnal.

2014. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

"Máshogy kielégítettem, de szerinte egy férfinak az nem elég." - hát ezek után megértem, hogy menekülsz... ekkora bunkóságot rég hallottam.


Az én jelenlegi munkahelyem távmunkában is végezhető, szóval nekem ez az előnyöm, de ha nem így volna, valószínűleg édesanyám segítségét kérném.

2014. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!