Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek/"Asszonyok"! Zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/"Asszonyok"! Zavar titeket, ha a házasrársatok nem hordja a jeggyűrűjét/jegygyűrűjét?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak munkák, amiknél nem szerencsés.

2020. máj. 1. 09:29
1 2
 1/19 anonim válasza:
80%
Bár én még nem vagyok házas, de engem zavarna. Persze ha a munkája olyan akkor nem, de ha nem olyan akkor igen.
2020. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Egyikünk sem hordja. De ha elmegyünk valahová együtt felvesszük. En kifogytam az enyémet. Be kéne szűkíttessem.
2020. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Jegygyűrű. Oké?


Nem hordja, és nem zavar. Nem hord ékszert. Akkor veszi fel, ha "kiöltözünk". Nem ettől lesz hűséges, nem ezen múlik, hogy házasok vagyunk.

2020. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Oké, hogy nem ezen múlik, de azért zavarna, ha nem veszi fel, pedig megtehetné. Nyilván nekem is vannak szituációk, amikor nem hordom, mert féltem, pl túrázáshoz nem veszem fel, sem akkor, amikor strandolni megyünk (főleg ha sós vízbe), vagy tésztagyúráshoz pl leveszem, tehát ha ilyesmiről van szó, akkor megértem nyilván. Ha munka közben zavarja, netalán veszélyes ránézve, vagy csak simán félti, az oké, de ha éppen nem olyasmit csinál, akkor elvárnám, hogy rajta legyen. Vagy pl mentős családtag nyakláncra fűzve hordta, az pl szerintem teljesen korrekt, biztonságos is, és mégis rajta van közben.

A férjem programozó. Határozottan zavarna, ha nem lenne rajta a gyűrűje, őt nem akadályozza semmiben.

2020. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok az a típus akiknek ilyen kispolgári dogmái vannak. Ergo egyáltalán nem zavarna sőt szerintem én sem hordanám állandóan. És nem is fogom. A szimbolikája és amit jelent nekem attól még megmarad. Nem a viselése a bizonyíték hogy miben hiszek.
2020. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyikünk sem hordja a mindennapokban, mi is csak akkor vesszük fel ha olyan eseményre megyünk.
2020. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk alapból nincs karikagyűrűnk és jeggyűrűm sincs. A bőröm kipattog mindenféle ékszertől és mást sem hordok soha, nem kínoznám magam ezzel sem. Így nem is vettünk, tök felesleges lett volna. Pont ennyire fontos.
2020. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
A szüleimen eddigi életem során egyetlen egyszer sem láttam jegygyűrűt, ennek ellenére lassan 30 éve boldog házasok.
2020. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyikünk se hordja, és egyéb gyűrűt sem, 22 éve együtt.
2020. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

Jó persze , hogy szimbólum és nem ezen dől el milyen a házasság. Engem rettenetesen zavar ha nincs rajta . Lehet gyerekes , de azokon a napokon mikor nem úgy dolgozik, vagy mikor nem olyan munkát végez itthon és nincs rajta mindig szólok neki. Én mosogatáshoz se veszem le , nem fog leesni és ezért nem értem , hogy igazából egy gyűrű miért nem húzza fel? Ha meg zavarja elviheti nagyobbíttatni.

Na ezt azóta megbeszéltük és minden rendben , de zavaró.

2020. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!