Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házas férfiak kb. hányadrész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas férfiak kb. hányadrésze nem hordja a jegygyűrűjét és miért?

Figyelt kérdés
van egy hapsi, aki tetszik, kb. 10 évvel idősebb nálam. nincs rajta jegygyűrű és facebookon sincs fenn, a kapcsolatunk meg túl szakmai jellegű ahhoz, hogy csak úgy random megkérdezzem, hogy házas-e. sok házas hapit ismerek, aki nem viseli a jegygyűrűjét (beleértve apukámat), pedig nem látszanak hűtlen típusnak.

2017. márc. 31. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a jegygyűrűm, becsületem, erkölcsöm, el van zárva egy széfbe. Jó lesz majd öreg koromba teljes ragyogásukba elővenni és mutogatni.
2017. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már házas, de amíg az voltam, addig se hordtam. Zavar, idegesít, ha az ujjaimon ilyen sz*rok vannak, kesztyűt se hordok épp ezért.
2017. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem hordja, veszélyes lenne a munkája végett. Sőt én sem hordom, mert nagy :D
2017. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A féejem nem hordja, apukám sem. (Én sem.)
2017. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég sokan nem hordják.

1. kényelmetlennek találják

2. rengeteg férfi végez fizikai munkát, abban az esetben pedig kifejezetten balesetveszélyes. (egy nő ismerősömnek hétvégi szőlőben kapirgálás közben maradt ott majdnem az ujja egy kis figyelmetlenség miatt)

2017. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én láttam olyat, hogy a faszinak leszakadt az ujja, mert a jegygyűrűje beakadt a kardántengelyen a zsírzószembe.

Persze ott nem csak ő volt a hibás, hanem az a barom is, aki a "még ne indíts rá"-ból csak annyit hallott, hogy "indíts rá", de ha nem lett volna rajta a srácon gyűrű, akkor semmi baja nem lett volna.

Szóval nem annyira egészséges dolog azt hordani, persze munkától függ, irodistáknak nem gáz.

2017. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én férjem sem hordja.Fogyott, nagy lett a gyűrű, addig hordta.
2017. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!