Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet-e hosszútávon boldogan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e hosszútávon boldogan élni egy olyan hazassagban, ahol a nő diktál, hordja a nadragot, a férfi pedig papucskent mindent elfogad?

Figyelt kérdés
Mindezt a szerelem miatt? Egy idő után kipukkan vajon a ferfinel a rózsaszín lufi, vagy vannak olyanok, akik életük végéig képesek így élni a feleségük mellett?
2020. máj. 16. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a férfi ilyen típus és ez neki teljesen megfelel, akkor persze
2020. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attol h ferfi meg lehet szolga lelku. Ha nekik igy jo akk igy jo.

Nekem is van egy ismerosom aki nagy gangsa rapat hallgatott es probalt is azonosulni de most egy no ugy ugraltatja mint a csatlosat.

2020. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Miert? Fordítva nem zavar?
2020. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
3, te is ilyen no vagy? Aki meg a nadragja alatt is gatyat hord?
2020. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét félnek megfelel így, akkor igen, lehet.
2020. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

A ferjem ilyen, nem pukkad ki semmilyen lufi. Ha elkezdek demokratikus lenni, latszik, hogy frusztralja. Valahogy o alakitotta ugy, hogy en elszemtelenedjek, es igy erzi jol magat. A szulei mintajat koveti.

En nem akarok ilyen lenni, hajlamos vagyok ugyan ra, de epphogy fejlodni szerettem volna.

Ez egy jatszma.

2020. máj. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ha vki hagyja.
2020. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!