Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire van rendben hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendben hogy a férjem ennyire elhagyja magát? Ennyire fáj egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés

Szóval 4 napja vették ki a mandulajat, és azóta konkrétan fekszik. Max enni kel fel, azóta egyszer fürdött. Nekünk van két gyerekünk (3 es 5 évesek) ráadásul pont betegek, én vagyok velük 4 napja, ő még konkrétan a tányérját sem rakja el maga után.

Amúgy is általában én csinálok mindent szinte, de most semmit nem csinál. A gyerekekre rá sem néz, kb hozzánk se szól.

Volt nekem is két császárom, tudom milyen a fájdalom. De ez hogy konkrétan mint valami halálos beteg...

Én császár után furdettem a gyereket. Sőt a második után pár nappal főztem.


ápr. 22. 14:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Bele ne halj 4 napba….
ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon rohadt műtét. Erős égő fájdalom, nyelni alig tudsz. Felnőtt korban komoly műtét, lassabban gyógyul. Nem ehet szárazat, mert bevérzik, nem emelhet, mert felszakad, bevérzik. Gondolom, csak aludna. Láza islehet.

Bírd ki.

ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%

"Amúgy is általában én csinálok mindent szinte, de most semmit nem csinál."


A férjecskéd kihasználja a műtétet arra, hogy lazsáljon, van mire fogni, hogy neki nincs kedve, ereje csinálni semmit, se beszélgetni.


De persze amúgy is egy lusta disznó te meg a cselédje aki megcsinál mindent ahelyett, hogy jól pitsán rúgná, vagy nem csinálna meg neki még egy szendvicset se, hogy magának készítse el, magával törődjön.

ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

A többit meg rendezzétek át, miután meggyógyult. Nekem 22 éves koromban vették ki, majdnem ott maradtam a székben. Csak aludni tudtam két hétig. 15 kg-t fogytam. Majd nézessétek megva pajzsmirigyét is. Férfiaknál is okozhat borulást.


Nem hiszem, hogy akkor kellene megreguláznod, amikor ilyen rohadtul van.

ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Szuper, más meg császár után fekszik, mert ez lenne a normális. Attól még mert te mártír vagy, nem kell mindenkinek annak lennie. Nem volt mandulaműtétem, de úgy hallottam, hogy elég szar.
ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Szarnak szar, az biztos, lehetnek komplikációk belőle, de akkor se normális, hogy egyébként se csinálja ami elvárható egy férjtől, apától.

A műtét most jókor jött, ki fogja használni a végsőkig és ha jól lesz ugyanúgy nem fog a kérdezőnek segíteni mert amúgy se szokott.

ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos egy kihasználós ember a férjed, aki azt várja hogy gondoskodj róla.

Szülés után én is elláttam a gyerekem, éjszakáztam 5 éves koráig….

Ha valamit kiszór véletlenül a most 7 éves lányunk, a férjem ül tovább a fotelban.

Ha lejár a mosógép és ugye sípol, akkoris úgy tesz mintha nem hallotta volna.

Még szerencse hogy szellemi munkát végez, mert a fizikait nem bírná szerintem.

Vannak született lusta emberek.

Én nem ugrálnám körbe a férjemet a helyedben, mindig van más dolgod, nem érsz rá és kész.

A férjem szobája olyan mint egy malac ól, de engem nem érdekel…..

ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Ja, az nyilván gáz, hogy amúgy se csinál semmit, de ha épp lábadozik, akkor nem értem, miért most kell ezt a kérdést feltenni ennek a kapcsán. Az a normális, ha akinek baja van, az kipiheni azt. Utálom ezt a mentalitást, hogy ha bajod van akkor is teperj mint a szar.😃

Várjon a kérdező egy hetet, aztán amikor jobban van, lehet számon kérni, hogy amúgy ő mégis mit tesz hozzá ehhez a családhoz.

ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Jah császár után pár nappal főztél. Hát hogyne....vagy ha tényleg ekkora idióta voltál akkor mártírkodj magadnak. Nem mindenki ilyen buta mint te.
ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Azt gondolom, baromi fájdalmai vannak, ne most kezdd el csesztetni. Várd meg, míg felépül és utána beszéljétek át a családi munkamegosztást, mert van mit, azt gondolom.

Attól függetlenül, nem szükséges mártírnak se lenni és már a szülőágyon szorítani a fakanalat, mert te bezzeg két gyerekkel. Senki se várja el és nem kapsz érte jutalmat se.

ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!