Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válok és kevesebbet látom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válok és kevesebbet látom a fiam, vagy maradok a rossz házasságban és minden nap vele lehetek?

Figyelt kérdés
A házasságom romokban, a feleségem nem szeret, megcsalt. Válni nem akar, bár tudom hogy van valakije. Nekem is van szeretőm, akit nagyon szeretek, de a kisfiamról nem mondok le. De néha elgondolkodok, mert nem bírom ezt a sok veszekedést. Ti mit tennétek?

2020. júl. 2. 00:25
A kérdező szavazást indított:
Elválnék, és a szeretőmmel laknék.
A kisfiam érdekében nem válnék el.
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen válj el. Ez a "kapcsolat" a lehető legrosszabb amit a fiaddal tehetsz. Teljesen meg fogjátok nyomorítani lelkileg. Annál, hogy veszekedést és érzelemmentességet lát otthon bármi jobb. Ha nem önző módon állsz ehhez hozzá hanem a fiad érdekeit nézed akkor azonnal elválsz!!
2020. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egyetértetek az előttem szólóval. Ennek a kapcsolatnak így semmi értelme. Az egész huzavonának a levét a gyerek fogja meginni. Gondolkozz szülőként! Ha a feleséged nem teszi meg a lépéseket a válás felé akkor neked kell. Javaslom állj a sarkadra és viselkedj férfiként de legfőképpen apaként. Itt már nem csak a feleségedről és rólad van szó. A kisfiad jövője a tét. Bármennyire is nehéz meghozni egy ilyen döntést, ennél az állapotnál már csak egy helyes lehetőség maradt.
2020. júl. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne veszekedjetek, eljetek nyitott hazassagban.


40/n, hazas-gyerekes

2020. júl. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Elvalasz es a fiut te neveled
2020. júl. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Az nem jo, zavarna a szeretot a gyerek.
2020. júl. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Honnan tudod, hogy zavarná?

Egyáltalán nem biztos.

Kérdező: megkérdezted már erről?

Én hasonló helyzetben vagyok, és már hónapok óta gondolkodom, hogyha elválna, és hozná a gyereket, én örömmel vállalnám, hogy gondoskodom róla és segítek felnevelni.


N31

2020. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Retardált vagy te is a feleségeddel együtt. Szeretők, gyerek, házasság. Tiszta "modern family".

Gratulálok.

Egyébként én azonnal normális útra térnék. Kilépnék ebből az egész hulladék kapcsolatosdiból amit kialakítottatok azt tiszta lappal előről kezdeném. A gyerekért meg küzdenék. 1-2 hetente amúgy is láthatod. Ha már elkrtátok ne csináljátok tovább.

2020. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Válj el, próbáljátok ezt békében rendezni, és ha lehet maradj a fiadhoz közel. Beszéljétek meg a feleségeddel, amit a válás/gyermekelhelyezés során döntésként rögzítsenek,hogy gyakran rendszeresen láthatod.

Lehet kérni azt,hogy felváltva legyen egyik/másik szülőnél megadott időszakot /pl. hetes váltásban/,bár ez ha óvodás-iskolás távolsághoz -is- kötött.


Ami fontos,hogy valamennyire közös nevezőre jussatok Ti, szülők, egymás között a láthatás rugalmasságára vonatkozóan, mert a bírósági döntés nem biztos,hogy kedvező, elfogadható lesz számotokra.

2020. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Marha jó így felnőni gyerekként , tapasztalatból mondom.

Váljatok el .

2020. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!