Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék a házasságomon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a házasságomon javítani?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, tavaly mentem hozzá 40 éves férjemhez, soha nem voltam belé szerelmes de ő az, ezt biztosan tudom... De viszont nem érzem magam nőnek mellette... A szexuális életünk egyenlő a nullával engem nem tud kielégíteni pedig mindent megpróbáltunk, és én még fiatalnak érzem magam ahhoz hogy eltemessem magam. Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben? Már a váláson is elgondolkodtam...

2020. júl. 2. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Miért mentél hozzá, ha nem vagy és nem is voltál szerelmes?


Mivel leírtad a korotokat, szàmodra ez fontos tényezőnek tűnik, de hidd el, nem az. Köztünk is majdnem ekkora a korkülönbség, mégis jól működünk, lassan 20 éve.


A megoldást nem tudom, hiszen maga a házasság alapjait sem. Sosem mentem volna hozzá a férjemhez, ha nem érzem, hogy vele szeretném leélni az életem.

2020. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Miért kell mutiba házasodni csak hogy lehessen villogni a barinők előtt? Itt van, ez lesz belőle. Egy langyos fos ahol semmi kedved a párodhoz.

Ezt nem lehet megjavítani, ennek a kapcsolatig se kellett volna eljutnia, pláne nem a házasságig. Válj el és kész, ebből soha nem lesz normális vagy boldog kapcsolat.

2020. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne is izgasd magad. Extrém nehéz megtalálni azt az embert, akivel el életen át jól érzed magad. Akivel meg a szex lesz majd jó, ott meg más problémák lesznek. Ha nem is azonnal, de 99% hogy számíthatsz ezekre. Az élet kompromisszumok sorozata.
2020. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fontos lenne tudni, hogy miért mentél hozzá, ha se szerelem, se szex nem működik! Mit vártál ettől, ami sosem volt, az mitől javulna, ha az alapok is hiányoznak?
2020. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Meg kell beszélni, hogy miért nem jó a szex. Mit tegyen, hogy neked is jó legyen?

Amennyiben ez nem működik, úgy el kell válni.

Más lehetőség nincs.

2020. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az mindegy most hogy idősebb. Engem inkább az érdekelne miért házasodtál ilyen hamar vele ha nem is szereted? Ha veled egykorú lenne akkor is ezt kérdezném mert itt ez a kulcskérdés. Soha nem tudnék feleségül menni egy olyan emberhez akit nem szeretek szívemből.
2020. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Kirakat baba voltál, kirakat feleség lettél. Mi többet vártál ennél? Váljál el és saját korosztályodban ismerkedj...
2020. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Azért azt ne felejtsük el, hogy sokan önmagukon kívül mást nem tudnak szeretni. Amiről azt hiszik hogy szeretet, az nem más, mint az, hogy a párjuk körbeugrálja őket. Szóval nekik jó, és ennyi. A szex is túl van dimenzionálva. Nem hiszek abban, hogy az emberek egyik fele irtózatosan szexi, szuper méretekkel, szuper technikával, csak úgy árad belőlük a kémia, a másik fele meg minden téren toprongy. A többség totál átlagos, kár várni a csodát. Egyre több embernek alacsony a libidója a tartósítószerek, a gyógyszerek és a stressz miatt.
2020. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szereted nem tudsz rajta javítani. Egy párkapcsolathoz 2 ember kell, es itt csak a férjed szerelmes.
2020. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7-es, ez egyszerű, de akkor miből és hol éljen?
2020. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!